Adrian Rybandt

Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
Online
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć!

Jestem programistą, pracującym jako Java Developer , posiadającym doświadczenie w udzielaniu korepetycji z programowania. Nauczałem już wiele osób zarówno na poziomie liceum, studiów, jak i osoby które chciałby nauczyć się programować i wejść do branży IT.

Potrafię przygotować osobę do matury rozszerzone z informatyki, pomóc w zrozumieniu materiału nauczanego na studiach, bądź też przybliżyć do wymarzonej pracy w IT!

Na zajęciach skupiam się na ciekawym przedstawieniu zagadnienia tak, aby tematem zainteresować sobę uczestniczącą w korepetycjach, a także na przystępnej prezencji zagadnienia. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie, próbując tłumaczyć problematyczne tematy w taki sposób by były one zrozumiałe.

Tematy zajęć:

- Wstep do Programowania: Podstawy wybranego języka (Java, C++, C#, Pascal, JavaScript) wraz z programowaniem prostych algorytmów. 

- Algorytmy i Struktury Danych : Niezbędne w programowaniu struktury danych (Drzewo BST, listy jedno i dwukierunkowe, kolejki itp) oraz algorytmy sortowania i wyszukiwania, algorytmy liniowe, proceduralne i wiele więcej.

- Koncepty programowania obiektowego (Java)

- Projektowanie relacyjnych baz danych : Język zapytań SQL, konfiguracja serwerów baz danych, tworzenie i utrzymywanie systemu bazodanowego

- Tworzenie aplikacji z użyciem Spring Framework

- Podstawy tworzenia aplikacji internetowych : HTML, CSS, Bootstrap, Javascript, React

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 21:00
Wtorek17:00 - 21:00
Środa17:00 - 21:00
Czwartek17:00 - 21:00
Piątek17:00 - 21:00
Sobota10:00 - 21:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
05.2020 - aktualnie
WinthropConsulting
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2021

Polecam! Zajęcia rozpoczynają się bez żadnych opóźnień, są w pełni profesjonalne,
Adrian świetnie tłumaczy prezentowane zagadnienia! 5/5

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2021

Bardzo ciekawe zajęcia :) Nauka odbywa się w miłej atmosferze, a prowadzący w przystępny sposób tłumaczy zagadnienia. Polecam zajęcia zarówno osobom, które mają trudności z konkretnymi tematami, jak i chcącym poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności z zakresu programowania.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2021

Bardzo polecam zajęcia z Adrianem. Prowadzi zajęcia w bardzo przyjaznej atmosferze.
Jest w dodatku bardzo sympatyczny i cierpliwy. Polecam serdecznie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.