Anna Kalinowska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Toruń
Bydgoszcz
Włocławek
Inowrocław
Łódź
Piotrków Trybunalski
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Korepetycje z języka angielskiego na wszystkich poziomach.

Doświadczona nauczycielka udzieli lekcji języka angielskiego:)

Posiadam 10-letnie doświadczenie w nauczaniu, stosuję kreatywne i nowoczesne metody nabyte w Oxford Language School (gdzie miałam przyjemność uczyć na kursach wakacyjnych) oraz w Nauczycielskim Collegium Języków Obcych. Jestem magistrem filologii angielskiej w dziedzinie językoznastwa oraz specjalizuję się w metodyce nauczania języka angielskiego. Posiadam liczne certyfikaty takie jak: CPE, CAE, IELTS.

Zapraszam na lekcje ;
Gwarantuję, że razem odniesiemy SUKCES! :)

-Przygotuję do NOWEJ MATURY 2021 z języka angielskiego (ustnej i pisemnej). Posiadam ogromną bazę materiałów do nauki słownictwa, struktur leksykalnych jak i MÓWIENIA (100 % zdawalności!)

-Prowadzę LEKCJE KONWERSACJI (SPEAKING) na wszystkich poziomach zaawansowania i gwarantuję świetne efekty już po KILKU SPOTKANIACH !
Pozbądź się bariery językowej raz na zawsze, nabierz płynności i pewności w mówieniu.

- Prowadzę lekcje z osobami w każdym wieku. Nigdy nie jest za późno aby zacząć naukę lub udoskonalić znajomość języka obcego:) Kochacie PODRÓŻE ? Chcecie odwiedzić znajomych lub nawiązać kontakty biznesowe? Niech świat stoi przed Wami otworem !

-Przygotuję do CERTYFIKATÓW CAMBRIDGE ; FCE , CAE , CPE , IELTS (100% zdawalności + świetne rezultaty)

-Oferuję również BUSINESS ENGLISH dla osób działających w każdej branży.

-Lekcje również DLA DZIECI : rozwijające i kształtujące językowo zadania oparte zarówno na nauce przez zabawę jak i solidnym, komunikatywnym przygotowaniu językowym.

-Chętnie widziane pary i grupy w atrakcyjnej cenie :) 

U mnie : angielski od A do Z :)

a - atrakcyjna usługa w konkurencyjnej cenie
b - bardzo efektywne metody nauczania
c - ciekawe lekcje, dostosowane do potrzeb ucznia
d - dynamiczna nauczycielka
e - egzamin maturalny, FCE, CAE, CPE, IELTS
f - fantastyczne rezultaty gwarantowane
g - gorący napój do wyboru w cenie lekcji
h - harmonijne lekcje w przyjaznych warunkach
i - indywidualne podejście do każdego ucznia
j - język angielski na wszystkich poziomach
k - kreatywne metody nauczania
l - lekcje o dowolnej porze dnia i godzinie
m - materiały do lekcji zapewnione
n - nowatorskie podejście do nauczania
o - organizacja lekcji- wzorowa
p - pisanie, gramatyka, konwersacje, słownictwo
r - rodzeństwa, oraz małe grupy mile widziane
s - sprawdziany, klasówki - przygotowanie
t - tłumaczenia, zadania domowe
u - uczniowie w każdym wieku mile widziani
w - wspaniała atmosfera na zajęciach
z - zadzwoń lub napisz, nie czekaj !!!

Podczas pierwszego spotkania :

*określamy twój poziom i potrzeby językowe na podstawie rozmowy i testu diagnostycznego
*dobieramy zestaw materiałów 
*wspólnie ustalamy charakter i intensywność kursu

Serdecznie zapraszam DZIECI , MŁODZIEŻ oraz DOROSŁYCH :)

+48697706746

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 28
avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2021

Polecam panią Anię, to dobry nauczyciel, który podchodzi do lekcji z zaangażowaniem. Na korepetycjach panuje swobodna, przyjazna atmosfera, co sprzyja nauce. Stresowałam się przed nauką konwersacji z języka angielskiego, a z panią Anią nauka przebiegała przyjemnie, a lekcje mijały bardzo szybko, dzięki super atmosferze. Bardzo sympatyczna, wesoła i wyrozumiała korepetytorka. Dodatkowo zawsze przygotowany materiał na kolejne lekcje, a terminy elastyczne, które można dostosować. :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2020

Bardzo polecam!
Kilka razy podchodzilam już do prywatnej nauki języka angielskiego ale dopiero z Anią się to udało. Fajna atmosfera, gotowe materiały, elastyczne terminy spotkań. No i przesympatyczna korepetytorka :)
Polecam z całego serca!

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2020

Serdecznie polecam! Bardzo wesoła, przesympatyczna pani, pomogła mi w przygotowaniu do matury na poziomie rozszerzonym. Pani Ania wie co robi i to widać, super kompetentna nauczycielka, dzięki lekcjom zarówno osłuchałam się z angielskim jak i udało mi się rozwiązać problemy z gramatyką. :) Lekcje są prowadzone rzetelnie ale w bardzo przystępnej formie, nauka z Panią Anią jest przyjemna! :D

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2020

Polecam z całego serca!! Przesympatyczna Pani, bardzo miła atmosfera na zajęciach. Pani Ania pomogła mi wyjść na prostą w szkole, dobrze przygotowała do matury. Szybko zauważyłam efekty pracy także z czystym sumieniem polecam!!!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2020

Pani Ania to cudowna kobieta, a lekcje z nią mijają strasznie szybko. Lekcje nie są wcale nudne a karty pracy zawsze ciekawe. Kiedy tylko prosiłam o pomoc bo miałam z czymś problem Pani Ania zawsze pomagała. Po prawie roku korepetycji zauważyłam u siebie dużą poprawę. Jest to najlepsza korepetytorka na jaką mogłam trafić! ❤️

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2019

Wiele razy rozpoczynałam naukę języka angielskiego jednak po kilku lekcjach zawsze rezygnowałam, dopiero kiedy trafiłam na korepetycje do Ani uwierzyłam, że jestem w stanie nauczyć się angielskiego. Ania jest świetną nauczycielką, chodzę do niej już pół roku i widzę postępy w nauce. Bardzo polecam.

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2019

Korepetycje u Ani przebiegają w bardzo miłej atmosferze, czas mija bardzo szybko. Zawsze jest świetnie przygotowana do zajęć. Konwersacje na praktycznie każdy temat.
Polecam z całego serca!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2019

Cóż można powiedzieć o Ani?
Ano, że po 1 lekcji z tą korepetytorką będziesz pewny/pewna, że zostaniesz z nią na dłużej!
Godziny spędzone z Ania mimo tego, że miną bardzo, baaardzo szybko przełożą się na ogromne efekty!
Doskonałe materiały dydaktyczne, zawsze dostosowane do ucznia, świetne indywidualne podejście, bardzo pozytywne nastawienie sprawią, że każdą z lekcji nie odczujesz jako zwykłe "odbębnione" 45minut, a jak spotkanie z dobrym przyjacielem! :)
Polecam z całego serca!

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2019

Jeżeli do tej pory naukę języka angielskiego określałeś/aś: it's not my cup of tea zobaczysz zmieni się to po lekcjach z Anią . Ciekawe materiały, świetna atmosfera, ogromna wiedza prowadzącej, zaangażowanie. W skrócie: same plusy.

avatar
Przemysław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2017

Miałem ogromny problem rozmawiać z inną osobą w innym języku, nie mogłem zebrać myśli i powiedzieć coś sensownego mimo, że miałem zasób słów. Po kilku lekcjach z panią Anią rozmowa w języku angielskim stała się dla mnie dużo bardziej prostsza. Gorąco polecam

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2017

Jeżeli masz jakikolwiek problem z językiem angielskim Ania z pewnością Ci pomoże. Prowadząca jest osobą bardzo kompetentną, towarzyską, posiada wiele ciekawych pomysłów na naukę. Zajęcia to czysta przyjemność. Po 3 miesiącach uczęszczania na zajęcia, pozbyłem się wszelkich oporów w komunikowaniu się po angielsku. Teraz nie mam z tym żadnego problemu. Polecam Anię w 1000 % :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2016

Bardzo polecam zajęcia u Ani :) Pełen profesjonalizm, ciekawe i różnorodne materiały przygotowywane przez Anię, dużo przydatnych zwrotów, których nie znajdziemy w podręcznikach. Atmosfera na zajęciach jest miła, Ania jest bardzo pozytywną osobą, zawsze uśmiechniętą. Na zajęcia chodzę z przyjemnością :)

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2016

Materiał na zajęciach jest ciekawy i dostosowany do potrzeb i poziomu językowego ucznia. Bardzo duży nacisk na rozmówki pozwala w praktyce przećwiczyć poznane słownictwo oraz kwestie gramatyczne.
Prowadząca jest zawsze przygotowana do zajęć i dostosowuje termin spotkań do możliwości ucznia. Korepetytorka jest bardzo energetyczną osobą przy której godzina zajeć mija w szybkim tempie.
Jeśli do tej pory nie lubiłeś/ nie lubiłaś uczyć się języka angielskiego, to za sprawą tej korepetytorki zmienisz podejście do tego języka.
Polecam Anię w 100%. :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2016

Profesjonalne podejście Ani do ucznia oraz pozytywne nastawienie do życia sprawia, iż uczęszczanie na zajęcia to nie obowiązek, a czysta przyjemność. Interesujące i nowatorskie materiały znajdują odzwierciedlenie w życiu codziennym. Mając doświadczenie z kilkoma szkołami językowymi, różnymi platformami e-learning'owymi oraz innymi korepetytorami, jestem w stanie w 100% stwierdzić, iż żadna z wcześniejszych metod nie dała mi tak dużych efektów i radości z nauki, jak korepetycje z Anią. Dzięki tej wyjątkowej osobie pozbyłem się stresu związanego z komunikacją z klientami/współpracownikami zza granicy, dzięki czemu jestem w stanie prowadzić konwersacje na dowolny temat. To wielkie szczęście spotkać tak wspaniałą, oddaną swojej pasji osobę, która potrafi zarazić chęcią, jakże ważnej w dzisiejszych czasach, nauki języków obcych. Ania z całą pewnością jest osobą nietuzinkową i życzę każdemu takiego nauczyciela.

avatar
Lukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2016

Zawsze jest swietnie przygotowana do zajec i juz po pierwszej lekcji rozpoznaje potrzeby, zwraca uwage na detale. Konwersacje na praktycznie kazdy temat i do tego sympatyczna atmosfera, przez co czas mija naprawde bardzo szybko. Bez wahania polecam osobom, ktore chca w koncu nauczyc sie jezyka angielskiego.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2016

Jak najbardziej polecam Anię jako korepetytorkę języka angielskiego. Zajęcia są efektywne, postępy szybko widoczne. Ania jest zawsze przygotowana do zajęć i ma mnóstwo materiałów dotyczących różnych tematów i zagadnień. Zarówno zajęcia, jak i osobowość korepetytorki są bardzo ciekawe:) (Ania jest bardzo sympatyczną i pełną energii kobietą). Zdecydowanie polecam.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2016

Bardzo cieszę się, że trafiłam na lekcje do Ani. Ania wyjaśnia wszystkie niejasności związane z gramatyką, na bieżąco koryguje błędy i zawsze ma przygotowane ciekawe materiały do lekcji. Po lekcjach widzę u siebie duży postęp, zwłaszcza w mówieniu. Przy tym jest niezwykle sympatyczną i ciepłą osobą. Gorąco polecam :)

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2016

Ania jest korepetytorką, do której chodzę najdłużej! Wcześniej nie miałam szczęścia do nauczycieli, bo lekcje były sztampowe i nudne. Ania uczy z dużym zaangażowaniem i przygotowuje się do każdych zajęć. Sporo na zajęciach rozmawiamy, bo przede wszystkim potrzebuję konwersacji. Nasze spotkania są zawsze miłe, uśmiechnięte, pełne pozytywnej energii - polecam Anię bez jakiegokolwiek "ale"!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2015

Jestem bardzo zadowolona z lekcji angielskiego u Ani!
Za każdym razem się cieszę, kiedy jadę do niej na lekcję.
Ania jest osobą uśmiechniętą i pełną pozytywnej energii, która jest tak potrzebna dla osoby początkującej.
Otwarta i bezpośrednia, uprzejma i cierpliwa.
Widać, że lubi to co robi, a jej entuzjazm się udziela.
Lekcje są urozmaicone, nie ma nudy i jest dużo rozmawiania po angielsku.
To duże szczęście trafić na taką nauczycielkę!
POLECAM BARDZO!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2014

Ania to nauczycielka z prawdziwego zdarzenia. Osoba ciepła, serdeczna a przede wszystkim kompetentna i pełna pasji do nauczania języka angielskiego. Myślę, że jest w stanie zarazić chęcią do nauki języka nawet najbardziej odpornych. Jestem bardzo szczęśliwa i wdzięczna Ani za ogromną pomoc w przełamaniu bariery językowej oraz za niesamowite zaangażowanie które wkłada w przeprowadzenie każdej lekcji. Nauka z nią to prawdziwa przyjemność, maxymalnie wykorzystany czas oraz sto procent satysfakcji z rezultatów. Serdecznie polecam wszytskim!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2014

Świetna, wesoła, przemiła korepetytorka! Na wesoło uczy i tłumaczy. Polecam gorąco!!

avatar
Martyna, Kamila, Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2013

Pani Ania swoje zajęcia prowadzi w bardzo ciekawy sposób. Wspaniale tłumaczy zagadnienia gramatyczne, przygotowuje mnóstwo zadań pomocnych w nauce słówek. Dzięki jej zajęciom zdałyśmy egzamin na studiach, bez wcześniejszego kontaktu z językiem angielskim. Pani Ania jest kompetentna, przyjaźnie nastawiona do ucznia, a poza tym zajęcia przez nią prowadzone są niedrogie. Szczerze polecamy każdemu!!!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2012

Po prostu ideał, w krótkim czasie przez 3 miesiące nauczyłem się tyle co przez 3 lata w szkole. Super przygotowanie do speakingu, świetne testy. No po prostu brak słów. Naprawdę polecam

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2012

Lekcje z Panią Anią sprawiają cuda! Chodzę do Pani Ani od września, poprosiłam o przygotowanie do wyjazdu do Anglii (głównie z mówienia) i naprawdę widzę swoje ogromne postępy! Pani Ania nie tylko sprawia że nie boję się już mówić po angielsku ale również na każdej lekcji zaznajamia mnie z wieloma przydatnymi zwrotami i słownictwem które sprawiają że mój angielski jest dużo bogatszy i z każdym dniem czuję że prościej mi się mówi:) Nie wiem jak Pani Ania to robi ale naprawdę jest to nauczycielka która umie nauczyć języka. Serdecznie polecam, również tym początkującym jak ja :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2011

Bardzo miło mi się pracowało z panią Anią, podszkoliła mnie w speakingu i dzięki niej zdałam CAE. Ogromnie dziękuję i polecam, Ania to najlepszy nauczyciel z jakim kiedykolwiek pracowałam nad moim angielskim. życzę powodzenia i pozdrawiam

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2011

Gorąco polecam wszystkim Panią Anię jako nauczycielkę. Miałam z nią przyjemność mieć lekcję przez rok gdy przygotowywałam się do matury rozszerzonej , która świetnie mi poszła i teraz sama mogę iść na filologię. Lekcje były bardzo ciekawe i zawierały mnóstwo różnorodnych ćwiczeń. Gdy źle się czułam nigdy nie było problemu , Pani Ania zawsze była chętna by przełożyć lekcję na inny dogodny dla mnie termin. Przy Pani Ani czułam się bardzo swobodnie ucząc się języka i nie miałam oporów przed mówieniem.

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2011

Witam!

Chciałbym bardzo polecić Pania Anie gdyż uważam że jest ona naprawdę świetną nauczycielka. Pani Ania przygotowała mnie do egzaminu IELTS który dzięki niej zdałem śpiewająco. Naprawdę obawiałem się że mogę oblać ten egzamin gdyż nie czułem się 'mocny' z języka angielskiego a był on mi niezbędny gdyż chciałem iść na studia w Wielkiej Brytanii. Pani Ania świetnie mnie przygotowała i zatroszczyła się abym był rzetelnie przygotowany. Dzięki Pani Ani język angielski nie jest już dla mnie żmudną nauką ale przyjemnością. Teraz kontynuuję lekcje z Panią Anią na skype. Naprawdę polecam i oceniam tego nauczyciela na 6 z plusem!

Dawid

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2011

Pani Ania to wspaniała nauczycielka. Miałam przyjemność mieć z nią lekcje przez 2 lata. Lekcje Pani Ani są bardzo ciekawe. Pani świetnie tłumaczy gramatykę oraz na każdej lekcji wprowadza słownictwo związane z jakimś tematem. Poza tym Pani Ania zwraca uwagę na częste błędy językowe popełniane na maturach i w zadaniach. Lekcje z Panią Anią są bardzo efektywne- po każdej lekcji czułam że mój angielski naprawdę sie polepsza! :) Z czystym sercem mogę polecić Panią Anię. Dzięki niej zdałam maturę z angielskiego na 86 procent! Pani Aniu jeszcze raz strasznie dziękuje i serdecznie pozdrawiam.

Karolina D.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.