Kinga Opołczyńska

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Online
Katowice
Kraków
Gliwice
Sosnowiec
Faktura VAT

Opis ogłoszenia

O mnie.
Jestem filologiem angielskim i matematykiem. Pracowałam jako nauczyciel matematyki w szkole międzynarodowej. Zajmowałam się też tłumaczeniem materiałów edukacyjnych z matematyki, ale od 4 lat prowadzę własną firmę, dzięki której mogę łączyć wszystko to, co kocham: pracę z językiem, niezależność, stały kontakt z inteligentnymi, pełnymi sukcesów ludźmi (tak, mowa o Was), którzy motywują mnie do ciągłego rozwoju i ciężkiej pracy.

Dlaczego powinieneś/powinnaś wybrać mnie?
Jestem osobą z pasją, bardzo ambitną i wymagającą, co przekłada się na poziom moich lekcji i osiągnięcia moich uczniów. Z drugiej strony mam wysoko rozwiniętą empatię i umiejętności interpersonalne – potrafię słuchać i jestem wyrozumiała. Mam też po swojej stronie twardy argumenty:

  • ukończyłam 5-letnie studia filologiczne na Uniwersytecie Śląskim;
  • studiowałam matematykę we Włoszech, gdzie językiem wykładowym był język angielski;
  • mam ponad 5-letnie doświadczenia w uczeniu dorosłych i stale się rozwijam;
  • ukończyłam roczny, bardzo intensywny kurs obejmujący takie dziedziny języka specjalistycznego jak: medycyna, język techniczny, prawo, finanse ;
  • równolegle kończyłam też półroczną specjalizację z prawa i ekonomii ;
  • moją obecną pasją jest Legal English.

O lekcjach.
Są one całkowicie dopasowane do Twoich potrzeb. Pierwsze spotkanie wygląda trochę jak sesja terapeutyczna ;) Mówisz mi o swoich lękach i doświadczeniach językowych oraz o celach, oczekiwaniach i potrzebach , a ja wszystko skrupulatnie notuję, aby później wybrać dla Ciebie jak najlepszą metodę pracy. A jestem matematykiem, więc, uwierz, jest to naprawdę wnikliwa analiza ;) Po każdej lekcji dostajesz ode mnie SUMMARY, czyli notatkę z lekcji obejmującą słownictwo do nauczenia, informację o błędach w wymowie i listę rzeczy do przygotowania – może to być artykuł z Ekonomista, film na BBC, e-mail biznesowy do napisania – wszystko w zależności od Twoich potrzeb i naszych, wspólnie wyznaczonych, celów. Kolejne spotkanie zaczynam od sprawdzenia słownictwa i omówienia przygotowanych materiałów. Korzystam z metody bezpośredniej i elementów metody skandynawskiej . Stawiam na komunikację i słownictwo . Uwielbiam przełamywać barierę językową , bo wtedy mam najmniej pracy – dlaczego? Zdradzę na lekcji! Obecnie moi uczniowie pod moim okiem  przygotowują się do: matury rozszerzonej, FCE, IELTS, rozmowy kwalifikacyjnej .

Idea mojej pracy.
Wierzę, że skuteczność w nauce języka leży w motywacji, nastawieniu i systematyczności , dlatego tak istotna staje się relacja nauczyciel-uczeń. W ciągu 5 lat pracy z dorosłymi odkryłam, że najważniejszą umiejętnością nauczyciela języka jest umiejętność słuchania – u mnie to Ty mówisz, całe 60 minut należy do Ciebie. Bardzo ważna jest też organizacja pracy – nie masz czasu, ja to wiem i rozumiem, jednocześnie chcesz robić błyskawiczne postępy – dlatego to ja zajmuję się Twoją nauką od strony technicznej: planuję, przesyłam materiały, robię notatki , tak, żebyś Ty mógł skupić się tylko na powtórce słówek, pracy z materiałami i mówieniu. W zamian oczekuję systematyczności i zawsze dobrego przygotowania.

Cennik:
1. Lekcje indywidualne:
General English: 70zł/60min
Business English/przygotowanie do egzaminów/język specjalistyczny: 80zł/60min

2. Lekcje w parze:
General English: 40zł/60min
Business English/przygotowanie do egzaminów/język specjalistyczny: 50zł/60min

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Kinga Opołczyńska
Orkana 17a
40-553 Katowice
NIP: 5742051567

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 28
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2019

Pani Kinga jest świetną nauczycielką, zawsze indywidualnie przygotowaną do zajęć z konkretnym uczniem. Stara się pomóc w rozwijaniu wszystkich umiejętności językowych, niezbędnych w komunikacji, wychwytując błędy popełniane w trakcie wypowiedzi oraz systematycznie kontrolując czynione postępy.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2019

Pani Kinga potrafi idealnie dopasować metodę nauczania do potrzeb ucznia. Kładzie duży nacisk na naukę nowych słówek oraz zwrotow.

Zdecydowanie godna polecenie.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2019

Korepetytorka jest sympatyczna, wymagająca, zwłaszcza jeśli chodzi o naukę słówek. I przede wszystkim zajęcia są ciekawe. Polecam lekcje u tej Pani.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2019

I ja dodam moją "piąteczkę". Nie wiem czy polecać bo pozabieracie mi terminy :) ale muszę przyznać że jest dobrze.

avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2019

Polecam zajęcia z Kingą wszystkim tym, którzy chcą się nauczyć, a nie tylko uczyć angielskiego. Zajęcia bardzo przemyślane. Kinga jest świetnym, bardzo kompetentnym i przesympatycznym lektorem, który mobilizuje do ciągłego rozwoju. Wymagająca i dzięki temu skuteczna!
Szczerze polecam.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2019

Bardzo polecam angielski z Kingą! Zajęcia są przemyślane, w konwersacji Kinga zwraca uwagę na wszystkie aspekty języka trafnie diagnozując i odpowiadając na bieżące potrzeby ucznia. Jest zawsze przygotowana, materiały są ciekawe i zróżnicowane.
Miałam dużo obaw jeżeli chodzi o formę zajęć przez Skype, ale szybko przekonałam się, że to doskonała opcja, kompletnie nie widzę różnicy między tym a klasycznymi korepetycjami.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2019

Z całego serca polecam! Wkrótce będzie już rok od kiedy co tydzień spotykam się na konwersacjach (jak ten czas leci!) z Kingą. Zajęcia są prowadzone w przemyślany sposób. Większość czasu spędzamy na rozmowie, która jest dla mnie szczególnie ważna. Kinga świetnie tłumaczy i potrafi bardzo szybko zniwelować nasze słabe strony. Konwersacje przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Polecam! :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2018

Duży profesjonalizm. Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze. Kinga jest zawsze bardzo dobrze przygotowana. Wykazuje się dużą cierpliwością co w tej pracy jest niezbędne. Wszystko dokładnie i logicznie wytłumaczy.
Polecam !

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2018

Lekcje z Kingą są przemyślane i prowadzone w bardzo ciekawy sposób. Zawsze uczę się rzeczy, które mogę już następnego dnia wykorzystać w pracy. Kinga jest osobą cierpliwą, wyrozumiałą, posiada świetną pamięć - wszystkie popełniane przeze mnie błędy są skrupulatnie poprawiane, dzięki czemu coraz rzadziej się mylę i polepszam swoje umiejętności językowe. Nauczyciel jest osobą rzetelną, uprzejmą, dzięki czemu uczęszczanie na zajęcia to czysta przyjemność :) Każdemu, kto chce się podszkolić z języka angielskiego, szczerze polecam!!!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2018

Współpracuję z Kingą aby poprawić swoje umiejętności językowe w obszarze Business English i szczerze mogę wszystkim polecić taką współpracę.
Kinga posiada wszystkie niezbędne cechy do przekazywania wiedzy, jest cierpliwa, nastawiona na potrzeby kursanta, zawsze doskonale przygotowana.
Warte podkreślenia są przede wszystkim świetnie dobrane materiały i tematy zajęć, praktyczne ćwiczenia dostosowane do obszaru zainteresowań oraz determinacja w przekazaniu odpowiedniej wiedzy i umiejętności.
Same zajęcia odbywają się w doskonałej atmosferze, która wspiera proces przyswajania informacji. Szczerze polecam wszystkim poszukującym zajęć z języka angielskiego, ze szczególnym uwzględnieniem angielskiego w biznesie.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2018

Zajęcia u Kingi są konkretne i przemyślane. Każda lekcja to nowa dawka materiałów, konwersacji oraz gier, które pomagają w nauce. Kinga jest wymagająca, ale zawsze cierpliwa i do mojego mało perfekcyjnego angielskiego podchodzi bardzo wyrozumiale ;-). Na każdych zajęciach przełamujemy barierę, powtarzamy materiał, ćwiczymy słownictwo, dobrą budowe zdań. Zawsze mam poczucie, że czas zajęć jest wykorzystany w 101%.
Osoby, które zastanawiają się nad wyborem korepetytora - z czystym sumieniem polecam! :)

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2018

Polecam lekcje z Panią Kingą. Bardzo rzetelna nauczycielka angielskiego. Metody nauczania dostosowuje do potrzeb i poziomu ucznia. Potrafi urozmaicić lekcję, używając rozmaitych środków. Osoba bardzo komunikatywna, chętna do pomocy i zawsze przygotowana do zajęć. Pani Kinga poświęca wiele uwagi i czasu oraz pozytywnie motywuje do nauki. Mogę szczerze powiedzieć, że w 100% spełnia moje oczekiwania, jako nauczyciel.

avatar
Jasiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2018

Jestem bardzo zadowolony z lekcji z Kingą. Są zawsze ciekawe i profesjonalnie poprowadzone. Dostaje odpowiedź na każde pytanie, z każdą lekcją jest poprcja przydatnego słownictwa. Pomiędzy lekcjami jestem zmotywowany, żeby nauczyć się materiału na kolejną. Świetny nauczyciel :)
Szczerze polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2018

Brak oceny - bo powinno być WSPANIAŁY :-))))
Super Nauczycielka, maksymalnie zaangażowana, pełna innowacyjnych pomysłów. Perfekcyjna, a przy tym ogromnie cierpliwa dla swoich uczniów. Dzięki Niej angielski okazuje się fascynującym i nie tak trudnym językiem, a nauka przyjemnością. Jeden rok zajęć z Nią jest więcej wart niż 3 lata nauki na kursach językowych. Ogromnie POLECAM.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2018

Polecam lekcje z Panią Kingą każdemu, kto szuka rzetelnego, sprawdzonego nauczyciela z profesjonalnym podejściem do nauczania. Pani Kinga jest osobą zorganizowaną , punktualną i zawsze przygotowaną do lekcji (zawsze wiadomo jaki temat będziemy opracowywać i otrzymuję do tego odpowiednie materiały). Lekcje przebiegają w miłej i spokojnej atmosferze. Materiał jest zróżnicowany, co sprawia, że lekcje są ciekawe i z pomysłem, a 60 minut mija sama nie wiem kiedy.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2018

Rzetelność, profesjonalizm, siła spokoju i cierpliwość, to cechy które wzbogacone o uśmiech czynią z Pani Kingi świetnego nauczyciela. Wreszcie na lekcje chodzę z przyjemnością i zaciekawieniem, choć wychodzę z lekcji zmeczona( bo łamanie bariery językowej to nasze ulubione formy zajęć)to zadowolenie z lekcji i satysfakcja- gwarantowane! Serdecznie polecam lekcje z panią Kingą.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2018

Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście, dużo materiałów dodatkowych, świetne przygotowanie do zajęć, które przebiegają w miłej i sympatycznej atmosferze. Kinga jest skupiona na uczniu i zaangażowana w lekcje, co niewątpliwie pomaga i motywuje. Zdecydowanie polecam :)

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2017

Jestem bardzo zadowolony z wyboru Kingi jako swojego nauczyciela angielskiego. Zajęcia są ciekawe, urozmaicone, ale i prowadzone według określonego programu. Bardzo cenię sobie u Kingi profesjonalizm, indywidualne podejście oraz ogromne zaangażowanie w nasze zajęcia, dzięki którym udaje mi się skutecznie i z przyjemnością uczyć angielskiego.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2016

Wszystkim serdecznie polecam naukę u Pani Kingi, można sięrozpisywać w samych superlatywach. Po pierwsze prowadzi zajęcia w miłej atmosferze, jest cierpliwa i potrafi się wczuć w potrzeby osoby uczącej się. Jest zawsze przygotowana do lekcji, przesyła bardzo owocne materiały i co najważniejsze, widać że sprawia jej przyjemność nauczanie. Długo się zastanawiałem jakiego korepetytora wybrać - teraz wiem że trafiłem w dziesiątkę.

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2016

Pani Kinga ma bardzo profesjonalne podejście, jest zawsze przygotowana do lekcji, skupiona na uczniu, widać, że lubi uczyć. Zajęcia odbywają się w bardzo przyjaznej atmosferze.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2016

Pani Kinga jest świetnym nauczycielem! Cierpliwa,wszystko dokładnie tłumaczy, potrafi dostosowac poziom do potrzeb ucznia i przede wszystki jest wyrozumiała więc motywacji do nauki nie brakuje.
Polecam wszystkim :)

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2016

Rewelacja! Kinga to bardzo miła, cierpliwa i profesjonalna nauczycielka:) Indywidualne i elastyczne podejście do ucznia pozwoliło mi dostosować lekcje do własnych potrzeb. Materiały dosyłane są zawsze na czas i co najważniejsze zawsze bardzo pomocne. Jestem bardzo zadowolony i szczerze polecam każdemu:)

avatar
Urszula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2016

Polecam Panią Kinge, bardzo dobrze uczy, wyrozumiała, cierpliwa. Dostosowuje lekcje do potrzeb ucznia.

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2016

Lekcje u Pani Kingi odbywają się w wesołej i przyjemnej atmosferze. Posiada wiele cierpliwości do ucznia i jest zaangażowana, regularnie podsyła materiały na maila poza godzinami lekcyjnymi. Pełen profesjonalizm!

Szczerze polecam :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2015

Bardzo spokojna i przyjemna atmosfera sprzyjająca nauce. Profesjonalne podejście, cierpliwość i zaangażowanie ze strony korepetytorki. :) Polecam!!

avatar
Kaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2015

Profesjonalne podejście. Zdecydowanie polecam :)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2015

Miałem problem z gramatyką i konwersacją z języka angielskiego. Zgłosiłem się do Pani Kingi jakiś czas temu na lekcje języka angielskiego, który jest mi potrzebny w pracy. Bardzo dobrze tłumaczy zawiłości gramatyczne oraz wymowę. Polecam lekcje u Pani Kingi!

avatar
Tamara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2015

Polecam zajęcia u pani Kingi. Świetny kontakt z uczniem, ciekawe formy nauki przez zabawę z dzieckiem. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.