Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Łódź
Warszawa
Pabianice
Sieradz
Łask
Zduńska Wola

Beata

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Beata

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2020

Pani Beata jest osobą o wielu zainteresowaniach, zajęcia oparte są o materiał, który oprócz wiedzy z Angielskiego potrafi zaciekawić do zgłębienia tematu. Bieżące wydarzenia poruszane na lekcjach zachęcają do dyskusji. Elastyczność tematyki, forma zajęć, ciekawe materiały i zawsze profesjonalne podejście do lekcji powoduje, że stają się przyjemnością. Gorąco polecam!

Beata

Dziękuję bardzo za miłe słowa Pani Kasiu :)

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2020

Serdecznie polecam Panią Beatę dla osób na każdy poziome wiedzy z angielskiego. Przez wspólny rok pracy, dzięki ogromnemu i obustronnemu zaangażowaniu moja znajomość angielskiego bardzo się poprawiła. Z dwójkowego ucznia stałem się osobą, która chętnie zabierała głos na lekcjach, a moje oceny nie schodziły poniżej czwórki. Jestem tegorocznym maturzystą i dzięki naszym spotkaniom jestem pewien, że zdam ją na 90%.
Pani Beata to zawsze uśmiechnięta, wyrozumiała i otwarta osoba, która na pewno zachęci każdego do nauki.

Beata

Dziękuję Hubercie. Miło było uczyć tak zaangażowanego i zmotywowanego ucznia. :)

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2020

Pani Beata jest bardzo dobrym nauczycielem. Jest profesjonalna i rzetelnie podchodzi do zajęć, ale przede wszystkim potrafi przełamać barierę językową. Polecam !

Beata

Bardzo dziękuję :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.