Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Ińsko
Gdańsk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia40 / 60 min

Dominik

Opis ogłoszenia

Witam,
Jestem absolwentem klasy o profilu matematyczni-chemiczno- biologicznym II LO w Szczecinie, a obecnie studentem kierunku lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Udzielę korepetycji uczniom Szkół Podstawowych z przedmiotów: matematyka, chemia, biologia, język angielski oraz język polski. Młodszym uczniom jestem w stanie pomóc z każdego przedmiotu. Na poziomie liceum udzielam wyłącznie lekcji chemii oraz matematyki na poziomie podstawowym.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
05.2018 - aktualnie
II Liceum Ogólnokształcące im.Mieszka I w Szczecinie
klasa matematyczno-chemiczno-biologiczna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.