Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  Nie dodano
  Kursy i szkolenia
  Nie dodano
  Doświadczenie
  Nie dodano

  Ostatnie opinie


  wystawiono opinii: 4
  avatar
  Jacek
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  21 czerwca 2016

  Przedmaturalne korepetycje z matematyki naprawdę mi pomogły. W jasny i przejrzysty sposób Marek wytłumaczył mi najtrudniejsze zagadnienia z zakresu podstawowego, zadania które przygotował były bardzo podobne do tych, które można spotkać na maturze. Polecam w 100%

  avatar
  Adam
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  10 kwietnia 2016

  Marek jest właściwą osobą na właściwym miejscu. Posiada ogromną wiedzę, którą w sposób przystępny przekazuje innym. Zajęcia prowadzi efektywnie, nie daje gotowych rozwiązań, lecz stara się zmusić Cię do myślenia, dając co jakiś czas wskazówki, które naprowadzają na rozwiązanie. To podejście jest wyjątkowo skuteczne przy nauczaniu dziedzin ścisłych. Ponadto, gdy masz jakiś problem z zadaniami poza korkami, Marek odpowiada na Twoje pytania mailowo (bądź przez fb), co jest dużym atutem. Korepetycje są prowadzone w miłej atmosferze, która sprzyja nauce. Naprawdę polecam!

  avatar
  Hubert
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  24 stycznia 2016

  Brałem u Marka korepetycje z zakresu uczenia maszynowego. Lekcje były warte swojej ceny i rzetelne.

  avatar
  Mateusz
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  26 października 2015

  Przez kilka zajęć wytłumaczył mi materiał na cały 1 semestr z programowania, w pełni polecam!

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.