Bartosz Brodowski

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Szczecin
Police
Przęsocin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam Państwa,

Nazywam się Bartosz Brodowski i mam 18 lat, kształcę się w XIII LO w Szczecinie na kierunku społeczno-prawnym. 
Od najmłodszych lat interesuję się historią. Dzięki niej, otrzymałem kilkakrotnie Nagrodę Prezydenta Miasta Szczecin. Pasja związana z tym przedmiotem jest bardzo ważna, dlatego też tym będę się kierował ucząc Państwo. Zostałem uhonorowany tytułem laureata Konkursu Towarzystwa na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej, finalisty Olimpiady Przedmiotowej z historii w gimnazjum, w tym roku dotarłem do etapu wojewódzkiego Olimpiady Dzieje i Losy Oręża Polskiego.
Dlaczego ja? Najbardziej fascynują mnie "Srebrny Wiek" w Rzeczpospolitej wraz z okresem powojennym Polski Ludowej. Moje doświadczenie z udzielaniem pomocy z historii, rozpocząłem tak naprawdę już w gimnazjum, poprzez zwykłe streszczenie lekcji kolegom i koleżankom.
Posiadam wiele ciekawych pozycji naukowych w domu, w tym m.in. "Serce Europy" i "Boże Igrzysko" prof. Normana Daviesa czy pięciotomową "Historię Świata" prof. Samsonowicza. Pracę z uczniem opierać będę na: dokladnym i przejrzystym przedstawieniem tematu,regularnym sprawdzaniu wiedzy poprzez zadania domowe, karty pracy i kartkówki, systematycznej pracy i dobrej oraz sprzyjającej rozwojowi atmosferze.

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 20:00
Wtorek16:00 - 20:00
Środa16:00 - 20:00
Czwartek18:00 - 20:00
Piątek14:00 - 20:00
Sobota10:00 - 18:00
Niedziela10:00 - 18:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.