Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Kołobrzeg
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język francuski45 / 60 min

Kasia

Opis ogłoszenia

Cześć! Udzielę korepetycji z języka francuskiego osobom w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania językowego. Jestem absolwentką klasy dwujęzycznej LO8 we Wrocławiu, gdzie miałam możliwość zdania matury dwujęzycznej otrzymując w ten sposób certyfikat ambasady francuskiej poświadczający kształcenie dwujęzyczne. Z wykształcenia jestem architektem, przez pół roku mieszkałam w Paryżu, gdzie studiowałam na uczelni École Nationale Supérieure d’architecture de Paris-Val de Seine. Od paru lat udzielam korepetycji osobom, którym ten piękny język sprawia pewne trudności. Chętnie podejmę się także nauki "od zera".
Do każdych zajęć przygotowuję się bardzo sumiennie, materiał tłumaczę dokładnie i do skutku. Jestem osobą cierpliwą ale też wymagającą ;)
Serdecznie zapraszam!

Dostępność

Poniedziałek18:00 - 20:00
Wtorek18:00 - 20:00
Środa
Czwartek18:00 - 20:00
Piątek18:00 - 20:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.