BazOk - Bartosz Zelek

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Kraków
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Witaj!
Jeśli chcesz nauczyć się grać na gitarze, albo już potrafisz i potrzebujesz kolejnych wyzwań - doskonale trafiłeś/aś! :)
Jestem muzykiem sesyjnym i nauczycielem z bogatym doświadczeniem. Prowadze swój kanał na YouTube, na którym udostępniam cenione przez społeczność internetową lekcje gitarowe. Jestem wykładowcą warsztatów gitarowych oraz endorserem PRS Guitars.
Oferuję indywidualne podejście i pomoc we wszystkich aspektach związanych z nauką muzyki - od techniki gitarowej po złożoną teorię muzyki. Wytłumaczę każde zagadnienie prostymi słowami - ucząc się ze mną masz gwarancję postępu! :)
Jeśli jesteś z Krakowa - zapraszam Cię do mojego studia na Żabińcu.
Jeśli jesteś z innego miasta i do Krakowa Ci nie po drodze - spotkajmy się na SKYPE. Prowadzę tak lekcje od dłuższego czasu, mam odpowiedni sprzęt do zapewnienia wysokiej jakości przekazu.
Jeśli się wahasz i masz jakieś pytania - napisz do mnie! Przedstawię Ci moje bogate referencje i wyjaśnię wątpliwości :)
Gitary w dłoń

Nauka gry na gitarze Kraków
Nauczyciel gitary Kraków
Lekcje gitary Kraków
Lekcje przez Skype

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

BazOk - Bartosz Zelek
Frycza Modrzewskiego 3
31-126 Kraków
NIP: 7343550100

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 06.2018
Akademia Górniczo-Hutnicza
Budownictwo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Radosław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2020

Bardzo polecam! Świetny gość, gitarzysta i pedagog. Ogromna wiedza teoretyczna i nacisk na zrozumienie tematu, a nie bezmyślne wklepywanie "schematów". Jeśli liczysz na naukę licków na pamięć i popierdzielanie skalami do podkładów to radzę przemyśleć. Raczej dla ambitnych!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
27 czerwca 2020

Może to będzie inna opinia od tych przede mną ale myśle ze,każdemu należy dać kredyt zaufania . Niestety po kilku lekcjach musiałem zrezygnować , ponieważ to typowy Janusz biznesu. Typowe naciąganie kasy . Człowiek wygadany prowadzi kalał You Tube ale nijak to ma się do prowadzenia lekcji . Wygląda jakby przygotowywał się na 5 minut przed lekcją. To tylko moja opinia , ale znalazłem nauczyciela który od pierwszej lekcji potrafi grać na właściwych strunac.

BazOk - Bartosz Zelek

Dziękuję za "merytoryczną" opinię. Z mojej strony wygląda to inaczej. Uczeń nie stosuje się do zaleceń i od pierwszej lekcji próbuje mnie pouczać. Zamiast po pierwszych, to po czwartych zajęciach rezygnuje i oczekuje całkowitego zwrotu pieniędzy, a potem nazywa mnie januszem biznesu.

avatar
Przemek W.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2017

W zasadzie to musiałbym napisać wszystko to samo co już zostało powiedziane i napisane :-) Dodam tylko tyle, że na pewno Warto, że nie jest to stracony czas, że pieniądze które się płaci za te cenne godziny nauk u Bartka sa bardzo dobrze zainwestowane, że po pierwszej lekcji otwierają się nam drzwi w naszej głowie i już nic nie jest takie same :-) :-) Forma i lekkość przekazu wydaje mi się tu kluczowa do tego aby iść i się rozwijać do przodu a to Bartek ma opanowane do perfekcji!!! Gorąco polecam i zachęcam oczywiście do wejścia do odjechanej grupy BazRockersow, gdzie wiele rzeczy można się zapytać, dowiedzieć czy też wspólnie coś zagrać. Pozdrawiam

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2017

Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do ucznia. Bartek posiada rozległą wiedzę na temat grania na gitarze. To co go wyróżnia to łatwość z jaką ją przekazuje. Dawka inspiracji oraz duży postęp w granie jest najlepszym przykładem na skuteczność jego lekcji. Bardzo polecam!

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2017

Bartek to świetny gitarzysta i nauczyciel.. Długo szukałem różnych kursów i szkółek w internecie, aż w końcu trafiłem na kanał Baz0k 'a i jak zobaczyłem jego technikę, luz i sposób w jaki tłumaczy teorię muzyki, nie zastanawiałem się długo i zapisałem się do Bartka na lekcję. I tak już od paru miesięcy męczy się ze mną ale jest cierpliwy i wyrozumiały :). Nie wyobrażam sobie, abym sam mógł dojść do jakiegoś poziomu bej jego pomocy, jest to raczej niemożliwe, bo jak nabędziemy złych nawyków od samego początku to później mamy podwójną pracę aby tego się pozbyć. Dlatego, jeżeli poważnie myślisz nad swoim rozwojem muzycznym , lekcje u Bartka są świetnym rozwiązaniem. Gorąco Polecam.

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2017

Bartosz to świetny nauczyciel z wielkim zasobem wiedzy ale co najważniejsze potrafi tą wiedzę przekazać, w przeciwieństwie do wielu "nauczycieli" jeśli chcesz osiągnąć coś co było nie do osiągnięcia dotychczas, to nikt inny tylko Bartek. POLECAM!!!!!

avatar
David
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2017

Świetnie tłumaczenia lekcji! Łopatologicznie a zarazem profesjonalne wytlumaczone! Pan Bartek ma świetne podejście do tematu i ogromna wiedzę! Szczerze polecam i do następnej lekcji Panie Bartku! Polecam również kanał Pana Bartka na YouTube "Bazrokers"

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2017

Świetny nauczyciel, mega uniwersalny , z indywidualnym podejściem do ucznia oraz imponującymi umiejętnościami. Bartek oprócz bycia świetnym gitarzysta jest również bardzo dobrym pedagogiem. Szczerze polecam, niezależnie od posiadanych umiejętności gry na gitarze, Bartek na pewno wskaże odpowiednią ścieżkę!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.