Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
 
Online
Wrocław
Poznań

Ambroży

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Ambroży

O mnie

Ambroży Ranz - gitarzysta basowy/kontrabasista związany z wrocławską sceną muzyczną. Laureat nagrody "Jazzowy Debiut Fonograficzny 2020" z zespołem Damian Hyra Quartet. Laureat II nagrody na "Blue Note Poznań Competition 2020". Finalista konkursów: Jazz nad Odrą, Blue Note Poznań Competition, Krokus Jazz Festival. Występował na festiwalach w Polsce, Niemczech, Czechach, Belgii, Holandii, Francji, Danii m.in. Męskie Granie, Warsaw Summer Jazz Days, Jazz Jantar, Enea Spring Break. Absolwent I i II st. Szkoły muzycznej w Poznaniu w klasie wiolonczeli, oraz Akademii Muzycznej we Wrocławiu, na wydziale Jazzu i muzyki estradowej, na kierunku ‘gitara basowa’.Instagram: @ambrose_music_

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2010 - 06.2017
POSM I i II stopnia
instrumentalistyka
10.2017 - 09.2022
Akademia Muzyczna we Wrocławiu im. Karola Lipińskiego
Magister
Gitara basowa/Jazz i Muzyka Estradowa
Kursy i szkolenia
05.2018
European Jazz School Hessentag Korbach 2018
Doświadczenie
10.2017 - 01.2019
Narodowe Forum Muzyki
11.2019 - 05.2020
Szkoła muzyczna TONY
09.2023 - aktualnie
YAMAHA Szkoła Muzyczna

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2022

Ambroży meeega gość, Wie o czym gada. Mega skill edukacyjny. Fajne doświadczenie . ;)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2022

Wspaniały nauczyciel! Doświadczony, cierpliwy i profesjonalny, lekcje prowadzone w atmosferze miłej i bezstresowej, uwagi przekazywane w sposób dobry i zrozumiały. Ambroży ma podejście indywidualne do każdego. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą poznać techniki gry na gitarze basowej.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2022

Profesjonalne podejście do nauki gry na basie. Przyjacielska atmosfera i sama przyjemność! Bardzo polecam! Świetne lekcje z profesjonalnym muzykiem! Polecam

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2022

Ambroży to profesjonalista w każdym calu. Byłem do tej pory na trzech lekcjach, a dowiedziałem się więcej o grze na basie niż w trakcie dwóch lat studiów licencjackich.
Polecam! :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2021

Bardzo dobre podejście do ucznia i dużo cierpliwości! :) Polecam tego nauczyciela nawet jeśli dopiero zaczynasz lub jeśli grasz już jakiś czas.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2021

Bardzo dobry nauczyciel. Zawsze przygotowuje materiały dydaktyczne, ma pomysł na przeprowadzenie lekcji. Wszystko prezentuje, dobrze tłumaczy. Polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.