Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Bydgoszcz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski30 / 60 min

Barbara

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Przyjazny nauczyciel w zasięgu ręki. :) PRZYGOTOWANIE DO POPRAWEK, NADRABIANIE ZALEGŁOŚCI PROGRAMOWYCH,POWTÓRZENIE MATERIAŁU- ZAJĘCIA RÓWNIEŻ W WAKACJE.:)
Motywuję do działania i udowadniam, że nauka języka polskiego może być pasjonującą przygodą. Uczę, bo ogromną satysfakcję daje mi moment, w którym widzę rozwój młodego człowieka i efekty naszej wspólnej pracy. Zawód nauczyciela języka polskiego jest dla mnie przede wszystkim sposobem realizacji moich pasji: obcowania z literaturą i pracy pedagogicznej. Prawdziwą radością i wyróżnieniem jest zaufanie moich wychowanków oraz ich liczne osiągnięcia i sukcesy.:)
Skutecznie uczę gramatyki, pisania wypracowań, analizy i interpretacji wierszy, lektur. Po pierwszej lekcji określam potrzeby ucznia ustalam metody pracy. Zapewniam, że wspólnie z rodzicami i uczniem wypracujemy najbardziej dogodną formę pracy.
Pomoc obejmuje realizację takich zajęć jak: język polski,język angielski,historia,przyroda,matematyka,j ęzyk rosyjski,plastyka. Swoją propozycję kieruję do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Przygotowanie do MATURY.
Przygotowanie do sprawdzianów,omówienie lektur,powtórki,nadrabianie zaległości,doskonalenie umiejętności czytania ze zrozumieniem itp. Prowadzę lekcje w miłej atmosferze dostosowując tempo pracy do możliwości psychoruchowych dziecka.
Młodszym dzieciom pomogę w pokonywaniu problemów z czytaniem., pisaniem, liczeniem i innymi podstawowymi umiejętnościami - nauka przez zabawę.
Doświadczenie:
Wieloletnie doświadczenie w pracy z uczniami i "trudnymi" przypadkami.
Ponad dwadzieścia pięć lat pracy jako nauczyciel i korepetytor. Zapraszam do kontaktu.:):

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2016

Bardzo dobry kontakt z uczniem , profesjonalne podejście, świetne wytłumaczenie tematu( efekt- zaliczona rozprawka z "Lalki").

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.