Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
Online
Gdańsk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dzień dobry! Jestem uczennicą- w tym roku zdałam maturę i z chęcią poprowadzę zajęcia z języka niemieckiego od poziomu A1 aż do B2 do końca września 2020. Posiadam dużą wiedzę jak na mój wiek w zakresie tego języka- w 2017 roku zostałam Laureatem Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego, w 2019 roku uzyskałam certyfikat Goethe Institut B2 oraz w 2020 roku uzyskałam certyfikat Deutsches Sprachdiplom DSD II na poziomie C1. Posiadam ciekawe książki oraz materiały do pracy w wakacje nad znajomościami językowymi zarówno osób dorosłych jak i dzieci. Moje lekcje odbywałyby się zarówno online przez aplikację skype lub u ucznia.Zachęcam do kontaktu.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.