Barbara Falkiewicz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Radom (Dzierzków)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem uczennicą klasy maturalnej o profilu niemiecko-języcznym, VI LO im Jana Kochanowskiego w Radomiu, posiadam certyfikat DSD 1 - poziom B2, oraz jestem w trakcie robienia certyfikatu DSD 2 - poziom C1, chetnie pomoge nie tylko w ćwiczeniach gramatycznych, lecz także w nauce umiejętności wykorzystania języka w praktyce.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek16:00 - 19:00
Środa16:00 - 19:00
Czwartek16:00 - 19:00
Piątek
Sobota
Niedziela09:00 - 19:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.