Barbara Kaczmarek

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Poznań
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam na zajęcia indywidualne i grupowe, dzięki którym nabiorą Państwo pewności i płynności w posługiwaniu się językiem niemieckim oraz poszerzą zakres słownictwa, bez żmudnego „wkuwania” słówek. Tryb, tempo oraz metody nauczania dostosowujemy zawsze indywidualnie do potrzeb danego kursanta, co znacznie przyspiesza naukę.
Stosowane przeze mnie metody nauczania języka niemieckiego zostały wypracowane na podstawie kilkunastoletniego doświadczenia zdobytego w pracy lektorskiej i tłumaczeniowej.

Preferuję nauczanie starszej młodzieży i osób dorosłych. Posiadam bardzo rozbudowany zbiór podręczników, materiałów i pomocy multimedialnych do nauczania języka niemieckiego, w tym lektur uproszczonych na wszystkich poziomach zaawansowania, poza tym książkowych nowości wydawniczych w j.niemieckim, idealnych dla osób z zaawansowaną znajomością języka.
Prenumeruję również czasopisma do nauki j.niemieckiego „Deutsch Perfekt”, „Deutsch Aktuell” oraz "Spiegla", materiały z aktualnych wydań wykorzystujemy na zajęciach, a czasopisma są dostępne do wypożyczenia dla wszystkich kursantów.

Oferuję lekcje indywidualne, w parach, w grupach 4-8 osobowych, jak i większych (kursy semestralne), lekcje języka ogólnego, kursy języka prawniczego i ekonomicznego. Zajęcia odbywają się w centrum Poznania (skrzyżowanie Grunwaldzkiej i Matejki), w godzinach 7:30-21:00
Możliwe również lekcje online .

OFERTA :
- lekcje języka ogólnego na wszystkich poziomach zaawansowania,
- przygotowanie do certyfikatów,
- przygotowanie do matury, egzaminu gimnazjalnego,
- konwersacje na aktualne tematy, konwersacje na podstawie artykułów z prasy,
- lekcje języka prawniczego/ ekonomicznego,
- warsztaty gramatyczne i leksykalne,
- przygotowuję również kandydatów do egzaminu na tłumacza przysięgłego

CENNIK:
Cena lekcji indywidualnej - od 65 zł (dotyczy języka ogólnego)
grupa 2 os. - od 40 zł/os
grupa 3 os - od 35 zł/os
grupa 4 od - od  25zl/os

Organizuję również zajęcia grupowe (6-8 osób).

Pierwsza lekcja - płatność gotówką po zajęciach, od drugiej - płatność za miesiąc z góry.

Przed rozpoczęciem współpracy zapraszam na 30 minutową bezpłatną konsultację , w celu określenia poziomu znajomości języka i ustalenia celu zajęć.

O MNIE:
Jestem pasjonatką języka niemieckiego i kultury niemieckiej już od czasów licealnych, kiedy to wyjechałam na swoją pierwszą w życiu wycieczkę do Berlina. Potem były studia w Dreźnie, Gießen , stypendia kilku niemieckich instytucji, w międzyczasie uzyskałam uprawnienia tłumacza przysięgłego . Od kilkunastu lat z powodzeniem prowadzę lekcje indywidualne i zajęcia grupowe z j.niemieckiego, przede wszystkim języka biznesowego i prawnikczego. Jestem autorką dwóch podręczników do niemieckiego języka prawniczego.

JAK PRACUJEMY NA ZAJĘCIACH:
Na zajęciach przede wszystkim mówimy, mówimy i jeszcze raz mówimy!! Podstawą pracy są podręczniki, artykuły prasowe lub filmy video. Udostępniam do nich obszerne listy słownictwa + na bieżąco zapisuję nowe słówka i zwroty z lekcji, uczniowie otrzymują listę i dostęp do aplikacji Quizlet. Regularnie sprawdzam zdobytą wiedzę czy to w formie kartkówek czy powtórek materiału w różnoraki sposób. Wymagam od uczniów przygotowania i kooperacji, bo tylko wtedy możliwe jest przeprowadzenie satysfakcjonującej obie strony lekcji.

UWAGA : nie wszystkie zajęcia prowadzę osobiście, jednak współpracuję z ambitnymi i sprawdzonym lektorami, którzy stale podnoszą swoje kompetencje. Moi lektorzy wykorzytsują również moje autorskie materiały i pomoce.

tel. 605 092 459
wystawiam faktury
deutschplus pl

Dostępność

Poniedziałek07:30 - 20:00
Wtorek07:30 - 20:00
Środa07:30 - 20:00
Czwartek07:30 - 20:00
Piątek07:30 - 20:00
Sobota09:00 - 15:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Barbara Kaczmarek
ul. Grunwaldzka 19
60-541 Poznań
NIP: 9730870020

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2017

Zajęcia z pania Basia to czysta przyjemność! Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Lekcje w pełni dostosowane do potrzeb ucznia, w moim przypadku z zakresu niemieckiego biznesowego. Wiedzą i umiejętności zdobyte na zajęciach bardzo przydaje mi się w pracy. Polecam!!!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2016

Profesjonalizm imila atmosfera. Po 2 miesiącach intensywnej nauki zdecydowanie dużo więcej wiem, o wiele lepiej mówię i nie boję się odezwać po niemiecku. Polecam:)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2014

Pani Basia to świetny nauczyciel, który w bardzo przystępny sposób wprowadza w meandry języka niemieckiego. Każda lekcja jest indywidualnie przygotowana, wszystko jest wytłumaczone jasno i klarownie. Polecam!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2014

Jeśli szukasz odpowiedniej osoby, aby wreszcie nauczyć się języka niemieckiego w wersji dla prawników - czas zacząć współpracować z panią Basia. W miłej atmosferze, pod okiem wymagającego profesjonalisty bardzo szybko zrobisz postępy. Nasza współpraca trwa już ponad rok, a jej efekty pomagają mi w codziennej pracy zawodowej. Pani Basia to prawdziwą specjalistką w swojej dziedzinie, gorąco polecam zajęcia u niej!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.