Barbara Kaczmarek

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Poznań
Faktura VAT

Barbara Kaczmarek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Barbara Kaczmarek

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2017

Zajęcia z pania Basia to czysta przyjemność! Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Lekcje w pełni dostosowane do potrzeb ucznia, w moim przypadku z zakresu niemieckiego biznesowego. Wiedzą i umiejętności zdobyte na zajęciach bardzo przydaje mi się w pracy. Polecam!!!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2016

Profesjonalizm imila atmosfera. Po 2 miesiącach intensywnej nauki zdecydowanie dużo więcej wiem, o wiele lepiej mówię i nie boję się odezwać po niemiecku. Polecam:)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2014

Pani Basia to świetny nauczyciel, który w bardzo przystępny sposób wprowadza w meandry języka niemieckiego. Każda lekcja jest indywidualnie przygotowana, wszystko jest wytłumaczone jasno i klarownie. Polecam!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2014

Jeśli szukasz odpowiedniej osoby, aby wreszcie nauczyć się języka niemieckiego w wersji dla prawników - czas zacząć współpracować z panią Basia. W miłej atmosferze, pod okiem wymagającego profesjonalisty bardzo szybko zrobisz postępy. Nasza współpraca trwa już ponad rok, a jej efekty pomagają mi w codziennej pracy zawodowej. Pani Basia to prawdziwą specjalistką w swojej dziedzinie, gorąco polecam zajęcia u niej!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.