BARBARA STUDZIŃSKA

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Toruń
Czernikowo

Opis ogłoszenia

Jestem nauczycielem języka polskiego z wieloletnim stażem. Mam dodatkowe kwalifikacje terapeuty w pracy z uczniami z dysleksją rozwojową.
Chętnie udzielę pomocy uczniom ze szkół podstawowych i gimnazjów w utrwalaniu wiedzy z gramatyki, teorii literatury, poetyki; pomogę też przy redagowaniu wypowiedzi pisemnych.
Terminy i częstotliwość do uzgodnienia.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.