Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Brodnica
Jabłonowo Pomorskie
Bobrowo
Zbiczno
Nowe Miasto Lubawskie
Bydgoszcz

Basia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Basia

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Klaudyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2022

Jak najbardziej polecam syn nie ma już problemów z odrabianiem zadań Z matematyki wszystkie kartkówki i sprawdziany pisze zawsze na pozytywne oceny a to wszystko dzięki pomocy pani Basi.Polecam

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2021

Jestem bardzo zadowolona z wyników mojego syna dzięki korepetycjom u tej Pani moj syn z oceny 2 ma obecnie 4 polecam serdecznie

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2019

Polecam korepetycje u Pani Basi! Zawsze przygotowana i cierpliwa. Dzięki systematycznym zajęciom moja córka nie ma już kłopotów z matematyką, a oceny uległy znacznej poprawie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.