Bartosz Czerwieniec

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
 
Online
Warszawa

Bartosz Czerwieniec

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/511 opinii
Dla użytkownika Bartosz Czerwieniec

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2020

Świetny nauczyciel, bardzo dobrze uczy. Dzięki korepetycjom nie miałem żadnego problemu z napisaniem matury 10/10!!

avatar
Franek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2020

Bartek to świetny przykład jaki powinien być nauczyciel chemii, jest osobą która potrafi zarazić pasją do tego przedmiotu oraz udowadnia, że chemia to nie są tylko szkolne regułki, ale wiele fascynujących procesów które dzieją się codziennie wokół nas. Zawsze służy radą, a lekcje prowadzi w 100% zaangażowany.
Zdecydowanie polecam

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2020

Z chemią zaczęłam mieć problemy w drugiej klasie liceum, gdy rozpoczęliśmy omawianie tematów rozszerzonych. Robienie zadań z tego przedmiotu było dla mnie wielką udręką. Kiedy zaczęłam uczęszczać na zajęcia do Pana Bartosza wszystko stało się dużo łatwiejsze. Nie dość, że Pan Bartosz bardzo mi pomógł to lekcje były prowadzone ciekawie i w miłej atmosferze. Zrobiliśmy wspólnie nawet jedno doświadczenie, które naprawdę super wyszło. Pan Bartosz potrafi zainteresować przedmiotem, prowadzić zajęcia z pasją i uśmiechem!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2020

Zajęcia prowadzone są z pasją i zainteresowaniem. Nie ma mowy o nudzie, gdyż przekazywanie wiedzy na zajęciach u Pana Bartosza jest jak rozmowa dwóch ludzi, a nie nauczyciela, który jest nieomylny i ucznia, który tępo musi powtarzać formułki. Można więc zadawać pytania o chemię, nawet te z pozoru oczywiste, gdyż nawet w nich, jak się nierzadko okazywało, można było znaleźć ciekawe zagadnienia. Jeśli więc masz dość standardowego ,,kucia na blachę", a samemu potrafisz się zmobilizować do działania, to będzie świetny wybór ;3
Bardzo polecam

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2019

Syn jeździł na korepetycje do pana Bartka w ub. roku - w 8 klasie szkoły podstawowej. Wystarczyła jedna godzina w tygodniu, by chemia nie miała przed nim tajemnic ;), i by uzyskać solidną czwórkę u niezwykle wymagającej nauczycielki (w całej klasie była jedna piątka i cztery czwórki). Co ważne - Janek jeździł na te korki bez skrzywienia, bez zniechęcenia, mimo, iż był to poniedziałek po lekcjach. Bywało też, że dzielił się wrażeniami - pokazywał np. jakieś ciekawie doświadczenia chemiczne na YouTubie, o których mowa była na spotkaniach. Szczerze polecam!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2019

Jestem uczennicą 3 gimnazjum. Miałam problemy ze zrozumieniem chemii w szkole, a wręcz nie lubiłam tego przedmiotu, bo wydawał mi się bezsensowny i trudny. Dlatego postanowiłam spróbować korepetycji u pana Bartosza i zdecydowanie mogę powiedzieć ze była to dobra decyzja! Bardzo szybko zrozumiałam wszystkie problematyczne dla mnie zagadnienia, a lekcje chemii w szkole stały się banalnie proste. Dzięki panu Bartoszowi udało mi się również bezbłędnie napisać egzamin gimnazjalny z chemii! Serdecznie polecam!

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2019

Współpraca to była czysta przyjemność. Korepetytor z ogromną wiedzą i dużą cierpliwością. Zawsze znajdzie czas żeby wytłumaczyć jakiś problem. Bardzo polecam zajęcia.

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2018

Jako że nie miałam chemii rozszerzonej w liceum, przygodę z chemią rozpoczęłam dopiero na studiach na Wydziale Chemii UW. Potrzebowałam pomocy w przygotowaniu do egzaminu poprawkowego z chemii organicznej, przedmiotu u nas wyjątkowo trudnego do zaliczenia. Kilku korepetytorów już mi wcześniej odmówiło ze względu na trudność materiału. Trzy tygodnie przed egzaminem znalazłam Bartosza, dla którego to nie był większy problem. Dzięki kilku zajęciom zaczęłam swobodniej i pewniej poruszać się w chemii organicznej, zrozumiałam, jaka może być logiczna, a to, czego logicznie nie umiałam wytłumaczyć, rozwiązywałam intuicyjnie. W efekcie zdałam egzamin na ponad 80 % :) Korepetycje warte swojej swojej ceny i czasu. Serdecznie polecam :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2018

Chemia w liceum dwujęzycznym (program IB) nie byłam moim ulubionym przedmiotem, a raczej karą, jednak jak się okazało po lekcjach z Bartoszem stał się to dla mnie fascynujący temat i nie zdawałam sobie sprawy z tego, jak logiczne i ciekawe mogą być niektóre zagadnienia!
z całego serca polecam Bartosza, nie tylko wyjaśni wszystko o atomach, ale też da kilka cennych życiowych rad i zmotywuje!
-Natalia

avatar
mama Frani
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2018

Dla mojej córki, zestresowanej gimnazjalistki, chemia była prawdziwą zmorą. Po kilku tygodniach korepetycji okazało się, że chemia jest jej ulubionym przedmiotem, a materiał przerobiony tak szybko, że reszta klasy została daleko z tyłu. Szczerze polecamy lekcje z panem Bartoszem!

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2018

Jak dla mnie człowiek który uratował mi tyłek w liceum. Obudziłem się bardzo późno z nauką do matury i gdyby nie Bartosz byłoby bardzo krucho z moimi wynikiem końcowym. Dlatego teraz mogę serdecznie pozdrowić z Uniwersytetu Jagielońskiego kierunku Chemii i gorąco polecić te korepetycje :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.