Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Szczecin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Mikrobiologia120 - 180 / 120 min

Bartosz

Opis ogłoszenia

Absolwent studiów I i II stopnia kierunku Biotechnologia , specjalność biotechnologia medyczna oraz jednolitych studiów II stopnia kierunku Lekarskiego na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym, obecnie lekarz stażysta oraz student I roku studiów II stopnia kierunku Administracja i zarządzanie w ochronie zdrowia (PUM).

Posiadam 5-letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji z zakresu biochemii i nauk pokrewnych na poziomie akademickim , głównie studentom PUM (Wydział Lekarski, Lekarsko-Stomatologiczny i Nauk o Zdrowiu), jak również ZUT, US i WSEiT.

KOSZT: 120-180 zł/ 2-3 godziny zegarowe ;
cena uzależniona od poziomu nauczania, ilości spotkań w tygodniu, konieczności dojazdu itp.- szczegóły do ustalenia indywidualnie .

Dostępność

Poniedziałek16:30 - 23:00
Wtorek16:30 - 23:00
Środa16:30 - 23:00
Czwartek21:00 - 23:00
Piątek21:00 - 23:00
Sobota16:30 - 23:00
Niedziela16:30 - 23:00

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.