Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
Szczecin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Ogłoszenie zostało tymczasowo zawieszone przez korepetytora.

Biologia90 - 120 / 90 min

Bartosz

Opis ogłoszenia

Absolwent II LO w Szczecinie, następnie studiów I i II stopnia kierunku Biotechnologia , specjalność biotechnologia medyczna oraz jednolitych studiów II stopnia kierunku Lekarskiego na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym, obecnie lekarz stażysta oraz student I roku studiów II stopnia kierunku Administracja i zarządzanie w ochronie zdrowia (PUM).

Posiadam 10-letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji z zakresu biologii i nauk pokrewnych na poziomie szkoły średniej i 12-letnie na poziomie szkoły podstawowej/ gimnazjum .

Obecnie nie prowadze przygotowania do matury!

KOSZT: 90-120 zł/ 1,5-2 godziny zegarowe ;
cena uzależniona od poziomu nauczania, ilości spotkań w tygodniu, konieczności dojazdu itp.- szczegóły do ustalenia indywidualnie .

Dostępność

Poniedziałek16:30 - 23:00
Wtorek16:30 - 23:00
Środa16:30 - 23:00
Czwartek21:00 - 23:00
Piątek21:00 - 23:00
Sobota16:30 - 23:00
Niedziela16:30 - 23:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.