Ostatnia aktywność:
20 dni temu
 
Szczecin

O mnie

Jestem absolwentem studiów I i II stopnia kierunku Biotechnologia, specjalność biotechnologia medyczna (tytuły licencjata i magistra) oraz jednolitych studiów II stopnia kierunku Lekarskiego (tytuł lekarza) na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym, obecnie pracuję jako lekarz stażysta oraz studiuję na I roku studiów II stopnia kierunku Administracja i zarządzanie w ochronie zdrowia (PUM).udzielam korepetycji z przedmiotów:

MATEMATYKA- szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum/ technikum, przygotowanie do matury podstawowej

BIOLOGIA- szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum/ technikum

CHEMIA- gimnazjum, liceum/ technikumPOZIOM AKADEMICKI:

BIOCHEMIA, MIKROBIOLOGIA i nauki pokrewne- poziom akademicki

możliwe również korepetycje z innych przedmiotów medycznych i przyrodniczych (biologia molekularna, genetyka, farmakologia, przedmioty kliniczne itd.) na poziomie akademickimKOSZT: cena uzależniona od poziomu nauczania, ilości spotkań w tygodniu, konieczności dojazdu itp.- szczegóły do ustalenia indywidualnie

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.