Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gliwice
Zabrze
Katowice

Bartosz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Bartosz

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2014

Młody,bardzo poukładany chłopak z dużymi umiejętnościami, które potrafi przekazać w sposób zrozumiały.Jest cierpliwy i bardzo punktualny co ułatwia współpracę. Polecam bardzo serdecznie :)

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2014

Zajęcia prowadzone są w bardzo miłej atmosferze. Bartek zawsze zwraca uwagę na szczegóły i udziela przydatnych wskazówek. Wiele się dzięki niemu nauczyłem, zarówno od praktycznej, jak i teoretycznej strony muzyki :)

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2013

Chciałbym powiedzieć, że lekcje u Bartka są prowadzone w sposób bardzo profesjonalny i w miłej atmosferze. Jestem bardzo zadowolony z udzielonych mi lekcji gry na gitarze. Mimo, że byłem tylko na kilku
zajęciach to wiele się nauczyłem. Bardzo polecam:)

avatar
Adam T
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2013

Jestem bardzo zadowolony z lekcji udzielanych przez Bartka!:)
Nie sądziłem, że przez tak krótki okres czasu można się tyle nauczyć. Nauczyciel oferuje nie tylko zwykłe szlifowanie gry na gitarze ale również poszerza wiedzę teorytyczną, jak i znajomość różnych gatunków muzycznych.
Bardzo miły sposób prowadzenia zajęć:) Polecam !!

avatar
Borys
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2013

Witam. Na lekcje do Bartosza poszedłem „w ciemno”, wahając się czy nauczyciel podoła mojemu antytalentowi muzycznemu. Jednak efekt zaskoczył mnie pozytywnie. Lekcje prowadzone są w sympatycznej, luźnej atmosferze, z dużą dawką cierpliwości i motywacji. Zwraca uwagę szeroki zakres materiału jakim dysponuje Bartosz- jazz, blues, rock, metal - myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Serdecznie polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.