Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Wrocław (Fabryczna)

O mnie

Hejo, jestem Barto (ono/jeno). Ukończyłom technikum oraz studia informatyczne, w większości z obszaru programowania.

Udzielam korepetycji na poziomie szkoły podstawowej, średniej i wyższej z:

- nauki programowania

- wsparcia komputerowego

- zadań dotyczących pakietu biurowego (różne Office)

- obsługi baz danychProgramowaniem i administracją bazami danych zajmuję się od kilkunastu lat. Poznałom wiele języków i technologii z tym związanych, a w niektórych z nich aktywnie zawodowo pracuję: SQL, noSQL, C#, Python, PHP, Javascript (a w tym React, Angular, Svelte), CSS, Kotlin, Java, Android, Ionic. Aktywnie działam w obszarze Open Source i używaniem niekorporacyjnych projektów programistycznych.

Odkryłom w sobie także dużą chęć przekazywania zdobytej przeze mnie wiedzy z tematyki opisanej powyżej. Stąd między innymi pomysł na udzielanie korepetycji czy warsztatów.Jestem też osobą nie kierującą się sztywnymi regułami i działaniem ponad siły.

Lepiej czuję się w równej relacji mentorskiej, ponad hierarchię autorytetu.Kontaktować się można ze mną w wiadomości prywatnej na tej platformie, dzwoniąc lub wysyłając sms’a na numer 692007782 lub pisząc na ten numer na Signalu. Nie używam Whatsapp’a i Skype.

Dostępne jestem w większość czasu. Najłatwiej najpierw wysłać mi wiadomość tekstową.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - 06.2021
Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu
Licencjat
Informatyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
04.2021 - 09.2022
Billennium
11.2022 - 02.2023
Fundacja Polska Górom!
11.2022 - aktualnie
Stowarzyszenie Wspólne Oparcie

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.