Bartosz Grochowski

Ostatnia aktywność:
30 dni temu
 
 
Online
Warszawa (Żoliborz)

Bartosz Grochowski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Bartosz Grochowski

O mnie

Aktualnie studiuję na SGH. Interesuję się matematyką i językami obcymi (niemieckim i angielskim). W wolnych chwilach uprawiam sport (pływanie, bieganie) i czytam książki. Jestem typem wzrokowca, dlatego zapamiętywanie przychodzi mi najłatwiej poprzez czytanie i pisanie.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2019 - aktualnie
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2020

Dzięki Panu Bartoszowi moje dzieci znacznie poprawiły swoje oceny z języka niemieckiego oraz angielskiego. Wcześniej niezbyt lubiły języki obce, natomiast teraz sytuacja uległa zmianie. Lekcje są zawsze ciekawe i dobrze przygotowane, a Pan Bartosz tłumaczy wszystko z wielką cierpliwością. Serdecznie polecam!

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2020

Zajęcia z Bartkiem są bardzo efektywne, potrafi doskonale tłumaczyć nawet najbardziej zawiłe zagadnienia a to wszystko w atmosferze akceptacji dla moich minimalnych zdolności matematycznych:) Polecam zajęcia z Bartoszem! ;)

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2020

Bartek jest zawsze dobrze przygotowany, cierpliwy i miły. Świetnie tłumaczy zagadnienia. Polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.