Bartłomiej Marcinkiewicz

Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
Online
Białystok

Bartłomiej Marcinkiewicz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Bartłomiej Marcinkiewicz

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - aktualnie
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2020

Polecam Pana Bartłomieja, zajęcia online tak jak te normalne na wysokim poziomie. Wszystko dokładnie wytłumaczone, nauczyciel cierpliwy i dokładny

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2020

Serdecznie polecam! Bardzo cierpliwy, wszystko zrozumiale wytłumaczone

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2019

Polecam serdecznie :) Ogromne pokłady cierpliwości, profesjonalne podejście do zajęć. Pan Bartłomiej wszystkie zagadnienia starannie tłumaczy , tak aby łatwiej było zapamiętać. Lekcje są ciekawe, wiele można z nich wynieść. Śmiało polecam wszystkim maturzystom !!

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Super zajęcia, bardzo miła atmosfera. Nauczyciel wymagający, ale jednocześnie bardzo skuteczny. Potrafi wszystko wyjaśnić w prosty sposób. Wyniki mojej matury mówią same za siebie. Polecam każdemu!!!

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2019

Serdecznie polecam! Pan Bartek świetnie przygotował mnie do zajęć, zaczynałam od zupełnego początku, beż żadnej wcześniejszej wiedzy. Jestem w 100 procentach zadowolona :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.