Ostatnia aktywność:
29 dni temu
Online

O mnie

Doktor nauk biomedycznych ksztalcony w Polsce, USA i Szwajcarii.Obecnie pracuje naukowo na Wydziale Medycyny Uniwersytetu Zuryskiego w dziedzinie gastroenterologii.Posiadam doswiadczenie w prowadzaniu badan przedklicznicznych oraz klinicznych.Od 10 lat mieszkam poza granicami Polski, od 15 lat udzialam korepetycji z angielskiego i szeroko rozumianej biologii (na kazdym poziomie). Mam doswiadczenie w pracy z malymi dziecmi.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.