Barbara Jonderko Jagla

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Bytom
Zabrze
Gliwice
Katowice
Ruda Śląska
Tarnowskie Góry
Warszawa
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Wykladowca Historii Sztuki i Malarstwa udziela korepetycji z:
- historii sztuki
- malarstwa
- rysunku
- rzezby

Przygotowanie do matury, egzaminow na studia, przygotowaniu teczki, przygotowanie do egazaminow itp.

Lekcje u korepetytora i za doplata u ucznia.

Zyciorys:
Artystka urodziła się w Bytomiu. Studiowała na Wydziale Malarstwa, Grafiki , Rzeźby w Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. W roku 1985 uzyskała dyplom z wyróżnieniem w zakresie grafiki warsztatowej w pracowni litografii prof. Lucjana Mianowskiego.

Była wykładowcą w Liceum Sztuk Plastycznych w Dąbrowie Górniczej. Od 1989 roku prowadziła galerie sztuki ,, IMPULS ,, a następnie galerię ,, RYNEK,, w Bytomiu, których celem było promowanie sztuki współczesnej oraz debiutujących artystów.

W czerwcu 1997 roku otworzyła zaprojektowaną przez siebie galerię sztuki ,,OD NOWA,, w której w ciągu dwunastoletniej działalności zorganizowała kilkaset wystaw ,happeningów, koncertów muzycznych, promocji książek.

W latach 1998 - 2001 współpracowała z Ambasadą Polską w Laosie organizując tam wystawy artystów polskich.

W 2001 roku za swoją działalność otrzymała Nagrodę Prezydenta Bytomia "MUZA 2001".

W 2004 roku została uhonorowana medalem z okazji 750-lecia lokacji Bytomia. W 2007 roku uhonorowana nagrodą Ligi Kobiet Nieobojętnych - ,,Bytomianka Zimy". Jest autorką książki - monografii "Artyści Bytomia" oraz kuratorem licznych wystaw w galeriach innych miast. Swoją twórczość prezentowała na kilkudziesięciu indywidualnych i zbiorowych wystawach malarstwa w kraju i za granicą m. in w Bytomiu, Katowicach, Warszawie , Rzymie , Zagrzebiu , Edynburgu, Nowym Jorku, Waszyngtonie , Laosie . Prace artystki znajdują się w zbiorach prywatnych i galeriach na prawie wszystkich kontynentach . Brała udział w plenerach malarskich i aukcjach charytatywnych.

Jest członkiem Związku Polskich Artystów Plastyków.

Od 2012 roku jest wykładowcą Historii Sztuki w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. L, Solskiego w Krakowie na Wydziale Teatru Tańca w Bytomiu.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.