Aleksandra Barankiewicz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Szczecin (Gumieńce)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam
Jestem studentką pierwszego roku Technologii Chemicznej (studia inżynierskie), udzielę korepetycji z matematyki uczniom klas podstawowych (od 1 do 8). Oferuje pomoc w odrabianiu zadań domowych, przygotowanie do następnych zajęć. Lekcje będą odbywać się w domu ucznia. Serdecznie zapraszam :)

Kontakt pod numer: 536795537

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek16:00 - 20:00
Środa15:00 - 20:00
Czwartek
Piątek14:00 - 20:00
Sobota09:00 - 17:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.