Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Lublin (LSM +3)

Marek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Marek

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Yngwie Malmsteen
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2019

Bardzo polecam. Lekcje prowadzone w zrozumiały sposób. Duża wiedza i umiejętności skutkują szybkim poznawaniem gry na gitarze. Ponadto dużo materiałow i ćwiczeń oraz lekcje prowadzone z wyjątkowym humorem i luzem. Super zachęcam do skorzystania.

avatar
Lafar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2018

Bardzo ciekawe lekcje. Duży nacisk na naukę gry nie tylko od strony praktycznej ale i teoretycznej poprzez indywidualne ćwiczenia sprawia, że wiedza zdobywana jest zaskakująco szybko i przyjemnie. Zajęcia prowadzone są z nutką humoru, dzięki czemu na długo zostają w pamięci.

avatar
Topesh
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2016

Niesamowite pokłady cierpliwości, świetne metody nauczania zapewniające szybki progres i super, luźna atmosfera. Polecam 10/10

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.