Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Toruń
Kowalewo Pomorskie
Golub-Dobrzyń
Lubicz Górny
Lubicz Dolny
Wąbrzeźno
Rozgarty
Grębocin

O mnie

W 2019 roku uzyskałem stopień licencjata filologii germańskiej. Obecnie studiuje na poziomie magisterskim na specjalizacji nauczycielskiej. W tzw. międzyczasie nauczam języka niemieckiego na poziomie szkoły podstawowej i średniej. Mam doświadczenie jako lektor, nauczam regularnie od kilku lat.Moi uczniowie uczęszczają do szkół podstawowych, liceum, technikum, a niekiedy etap szkolny mają już za sobą, a obecnie z własnych chęci bądź z przyczyn zawodowych chcą nauczyć się podstaw, bądź poszerzyć swoje umiejętności posługiwania się językiem niemieckim w mowie i/lub piśmie.Dojeżdżam do domu ucznia albo przyjmuję u siebie. Jestem dyspozycyjny niemal każdego dnia. Służę pomocą z każdym problematycznym działem - od gramatyki, po leksykę, umiejętność pisania i wypowiadania się. Zapewniam nie tylko skuteczne wyjaśnienie, ale i wszelkie pomoce naukowe.Przyjmuję uczniów nie tylko z Torunia, ale i okolic typu Lubicz, Grębocin, Rozgarty, Czerniewice itp. Ponadto jestem dostępny w Kowalewie Pomorskich i okolicach jak Wąbrzeźno, Golub-Dobrzyń i inne mniejsze pobliskie miejscowości. W zleceniach krótkoterminowych jestem w stanie dojechać także do innych miejscowości w województwie kujawsko-pomorskim jak Bydgoszcz, Włocławek, Grudziądz, Brodnica, Świecie, Inowrocław, Ciechocinek, Chełmno, Chełmża itp… Oczywiście jestem również dostępny na Skype!W przypadku lekcji w Toruniu i Kowalewie Pomorskim cena wynosi 40 zł za godzinę, natomiast dla pozostałych miejscowości 50 zł. Do miejscowości z poza powiatu toruńskiego i golubsko-dobrzyńskiego najchętniej dojadę przynajmniej na dwugodzinną lekcję.Zachęcam do kontaktu!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - aktualnie
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Licencjat
filologia germańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.