Borys Baczewski

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Online
Lublin
Warszawa
Radom
Zamość
Chełm
Biała Podlaska
Płock
Siedlce

Borys Baczewski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Borys Baczewski

O mnie

Interesuje się informatyką od czwartej klasy szkoły podstawowej. Wyznaje zasadę, że prawdziwe opanowanie materiału to posiadanie realnych umiejętności w danym zakresie, czyli tego czego tak bardzo brakuje w publicznej edukacji. Na lekcji ze mną nie będziesz się nudził, czegoś nie rozumiesz, pytaj śmiało. Otwartość i przyjemna atmosfera to czynniki które cechują naukę ze mną. Zapomnij o pisanu kodu na kartce, czy przepisywaniu ślepo z tablicy, nie ze mną!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2018 - 04.2021
XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki w Lublinie
matematyczno-informatyczno-fizyczny
10.2022 - aktualnie
Politechnika Lubelska
Inżynier
Informatyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Apolonia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2023

O zdawaniu matury rozszerzonej z informatyki zdecydowałam się we wrześniu zeszłego roku. W moim liceum poziom nauczania informatyki jest bardzo niski. Bez zastanowienia mogę powiedzieć, że gdyby nie zajęcia z Borysem na pewno nie czułabym się tak pewnie podchodząc do egzaminu. Poza tym Borys tworzy bardzo przyjemną atmosferę na zajęciach, jest bardzo elastyczny jeżeli chodzi o godziny zajęć i zdecydowanie, mając duże doświadczenie z korepetytorami, jestem w stanie stwierdzić, że z Borysem nauczyłam się najwięcej w tak krótkim czasie, a jego zajęcia dzięki jego charyzmatycznej osobie były samą przyjemnością. Gorąco polecam!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2023

Jestem bardzo zadowolony z korepetycji prowadzonych przez Borysa. Jego zaangażowanie, rzetelność i praktyczne podejście do nauczania sprawiają, że postępy w przygotowaniu do matury są ponad moje oczekiwania. Gorąco polecam Borysa jako korepetytora informatyki!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.