Ostatnia aktywność:
20 dni temu
 
Online
Poznań (Wilda)

Vittoria

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Vittoria

O mnie

Urodziłam się we Włoszech , obecnie żyję i studiuję w Poznaniu. Jestem narodowości polsko-włoskiej. Część mojej edukacji odbyłam w Polsce i tu zdawałam maturę z j. włoskiego, więc chętnie pomogę tym, którzy też zdecydują się na taki krok. Świetnie władam włoskim, polskim i angielskim. Znajomi twierdzą, że mam dar przekazywania wiedzy dotyczącej języka włoskiego i wszystkiego co dotyczy Italii. Kocham ten kraj i kocham ten język. Chciałabym podzielić się tą pasją z innymi.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Violetta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2020

Fantastica!!!
Taka właśnie jest Vittoria,nauka z nią jest interesująca i ciekawa.Jej atutem jest to że mieszkała i wykształciła się we Włoszech.
Serdecznie polecam!!!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2020

Na język włoski nie trafiłam z przypadku. Odkąd pamiętam interesował mnie ten język jak i sama kultura słonecznej Italii. Korepetycje u Vittori nauczyły mnie nie tylko przydatnych zwrotów pomocnych w porozumieniu się z Włochami, ale także pomogły zrozumieć pewne niuanse językowe. Zdecydowanie polecam ją jako korepetytorkę, ponieważ jest bardzo pomocna, przesympatyczna i koleżeńska!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2020

Zdecydowanie polecam korepetycje u Vittorii. Miła, cierpliwa. Nigdy wcześniej język włoski nie był tak prosty!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2020

Szybko załapałem podstawy języka i chce się uczyć z Vittorią w dalszym ciągu!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2020

Bardzo dużo nauczyłam się od Vittorii. Świetnie potrafi wytłumaczyć różnice językowe, które nie zawsze są łatwe dla nas Polaków. Od razu widać, że włoski, to jej język ojczysty. Dzięki niej zrozumiałam wiele rzeczy, których nie potrafią wytłumaczyć książki. Polecam jako korepetytorkę !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.