Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Płock
Matematyka40 / 60 min

Bartek

Opis ogłoszenia

Witam,Udzielę korepetycji z matematyki w zakresie kompleksowego przygotowania do matury podstawowej, egzaminu ósmoklasisty oraz pomocy w bieżących lekcjach na poziomie liceum, gimnazjum i szkoły podstawowej. Jestem absolwentem Politechniki Warszawskiej (magister inżynier budownictwa). Posiadam kilkuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Gwarantuję pełne zaangażowanie oraz indywidualne podejście do każdego ucznia. Udzielam również korepetycji grupowych (do maks. 4 osób). Cena: 40 zł za 60 minut.Przy korepetycjach grupowych cena ustalana indywidualnie.

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - aktualnie
Politechnika Warszawska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.