Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gdynia
Gdańsk
Sopot
Język niemiecki30 / 60 min

Olek

Opis ogłoszenia

Problem z Niemieckim? A może chęć nauki tego Języka?

Student germanistyki oferuje zajęcia z języka niemieckiego na wszystkich poziomach. Miła, luźna atmosfera z jednoczesną intensywnością nauki.
Zajęcia prowadzę głównie u siebie, w Gdyni na Obłużu (niedaleko CH Szperk). W wyjątkowych przypadkach możliwy dojazd do ucznia - kwestia do dogadania się.

Dla mnie jest najważniejsze, aby dana osoba dobrze zrozumiała materiał (szczególnie, jeśli chodzi o gramatykę). Podana jest stawka za 60 min nauki, ale nie wyobrażam sobie skończenia w pół tematu i wyjścia, "bo czas się skończył", jak to bardzo często bywa w szkołach oraz podczas korepetycji.

Jeżeli chodzi o moje kompetencje, germanistykę na UG studiuję na specjalności nauczycielskiej, a maturę rozszerzoną zdałem na 100% (wgląd do świadectwa jak najbardziej możliwy). Co więcej, od początku 2014 r. regularnie prowadzę zajęcia dla dzieci i młodzieży ;)

Bardzo bym prosił o kontakt esemesowy, względnie o niezrażanie się odrzuconymi połączeniami. Spowodowane jest to faktem, że podczas zajęć nie korzystam z telefonu.

Do zobaczenia! :)

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.