Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Kielce
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski35 / 60 min

Izabela

Opis ogłoszenia

Oferuję pomoc w nauce języka polskiego uczniom szkół podstawowych. Jestem logopedą, dziennikarką, absolwentką filologii polskiej oraz bibliotekoznawstwa. Mam przygotowanie pedagogiczne i wieloletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji.Pomogę m.in. w nauce gramatyki i ortografii, interpretacji lektur oraz w rozwijaniu umiejętności pisania tekstów (co jest szczególnie istotne na egzaminie ósmoklasisty).Podana cena obejmuje 60-minutową lekcję (centrum Kielc, niedaleko placu targowego).

Dostępność

Poniedziałek16:30 - 22:00
Wtorek16:30 - 22:00
Środa16:30 - 22:00
Czwartek16:30 - 22:00
Piątek16:30 - 22:00
Sobota07:00 - 22:00
Niedziela07:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.