Ayshan Allahverdiyeva

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Warszawa

Ayshan Allahverdiyeva

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Ayshan Allahverdiyeva

O mnie

Oferuje konwersacje z jezyka rosyjskiego z native speakerem.Mieszkam w Polsce ponad 5 lat, skonczylam tutaj studia, posluguje sie polskim na poziomie B1 i chetnie porozmawiam z Toba po rosyjsku przez Skype lub na kawie, abys mogl przelamac bariere jezykowa.

Przede wszystkim ucze mowic i rozumiec, naucze poprawnej wymowy, ale chetnie podszkole Cie tez z gramatyki i leksyki.Oferuję również sprawdzanie tłumaczeń i prac domowych na wszystkich poziomach, pomoc w przygotowaniu referatów, prezentacji oraz korektę prac dyplomowych w języku rosyjskim.Zapraszam do kontaktu!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 08.2016
Uniwersytet Vistula
Licencjat
Stosunki miedzynarodowe
10.2016 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Magister
Nauki Polityczne
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2019

Lekcje przebiegaja w milej atmosferze, bardzo sympatyczna lektorka, zawsze przygotowana, mozna ciekawie porozmawiac. Tlumaczenia na studia (lingwistyka stosowana/tlumaczenia specjalistyczne) sprawdzone na 5 ;) polecam kazdemu !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.