Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Bydgoszcz
Toruń
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język rosyjski40 / 60 min

Olga

Opis ogłoszenia

Udzielam profesjonalnych lekcji z języka rosyjskiego oraz ukraińskiego na każdym szczeblu edukacji. Podejmę się pracy z uczniami przygotowującymi się do matury rozszerzonej, podstawowej, egzaminu ósmoklasisty oraz wszelkich olimpiad przedmiotowych. Pomogę również przygotować się do egzaminów z  języka polskiego dla cudzoziemców oraz oferuję zajęcia z zakresu słownictwa medycznego dla polskich studentów uczących się na Ukrainie lub w innym kraju.  Oczywiście, podejmę się również pracy z uczniami oraz studentami mającymi trudności z zaliczeniem przedmiotu.
Dlaczego właśnie to mnie powinnaś/powinieneś wybrać?
Dlatego, że język rosyjski, ukraiński są moimi ojczystymi językami. Na Ukrainie ukończyłam szkołę podstawową  oraz gimnazjum w którym językiem wykładowym był właśnie rosyjski i . Języka polskiego natomiast nauczyłam się podczas nauki w polskich szkołach. Właśnie dzięki ciężkiej pracy zdałam egzaminy maturalne na wysokim poziomie.  Z języka rosyjskiego z matury ustnej uzyskałam 100%. Natomiast z pisemnych egzaminów z tego języka osiągnęłam z matury podstawowej  oraz  rozszerzonej po 98%. Na podobnie wysokim poziomie zdałam język ukraiński.   Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków. Jeszcze w trakcie pobytu na Ukrainie bardzo angażowałam się w pomoc koleżankom oraz kolegom z młodszych klas, dzięki czemu osiągali oni dużo lepsze wyniki w szkole. Będąc w  Polsce, w trakcie nauki w liceum pomagałam moim uczniom w zdaniu przedmiotu oraz przygotowaniu do matury na jak najwyższym poziomie.  Co warto podkreślić podczas udzielania lekcji moją nadrzędną zasadą jest indywidualne podejście do każdego ucznia. Uważam, że tylko wtedy można osiągnąć wymierne efekty kształcenia. Prowadzę lekcje w ten sposób, że  każdy może czuć się swobodnie.  Podczas zajęć korzystam oczywiście z szerokiej gamy najlepszych podręczników językowych oraz zeszytów ćwiczeń. Pierwsza lekcja jest GRATIS!!! Traktuję ją jako formę zapoznania się z uczniem oraz jest to czas na ustalenie programu dalszej współpracy.
Więcej informacji o mnie
1 ) Kwalifikacje
Jestem studentką drugiego roku farmacji na Collegium Medicum w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.  Na co dzień zgłębiam tajniki chemii analitycznej oraz organicznej.
2) Elastyczność
Jestem otwarta na ustalenia, co do dnia, godziny, formy zajęć i miejsca odbywania lekcji. Oczywiście nie ma dla mnie problemu, gdy lekcja się przedłuży, żeby dokończyć przerabianie jakiegoś zagadnienia. Jako godzinę pracy rozumiem godzinę efektywnej nauki. W cenie również są pozalekcyjne konsultacje tekstowe, dzięki którym  chętnie pomogę rozwiązać Twój problem.
3) Certyfikaty
Posiadam certyfikat znajomości języka polskiego, który uzyskałam na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi
4) Informacje/Kontakt
Udzielam lekcji zarówno stacjonarnie jak i online. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt pod numerem telefonu 577586832 lub poprzez opcję wyślij wiadomość na e-korepetycjach.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2016 - 05.2019
Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków w Człuchowie
profil biologiczno-chemiczny
10.2019 - aktualnie
Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytet Mikolaja Kopernika w Toruniu
Farmacja
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.