Daria Kaczorowska

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Poznań
Warszawa

Daria Kaczorowska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Daria Kaczorowska

O mnie

Nazywam się Daria, jestem nauczycielem języka angielskiego. Pasjonują mnie języki oraz poszerzanie wiedzy o świecie. Z przyjemnością udzielam zajęć z języka angielskiego. Pragnę aby nauka języków była dla nas doświadczeniem pozytywnym. Metoda nauki którą oferuje jest tego świadectwem.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Uniwersytety Kazimierza Wielkiego
Filologia spec. filologia angielska
Kursy i szkolenia
10.2019
Szkolenie Rozwoju Kompetencji Cyfrowych
12.2019
Certyfikat Creative Skills for Innovations
Doświadczenie
11.2018 - aktualnie
Avocado Szkoła Językowa

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2020

Bardzo polecam lekcje z Panią Darią. Czuję się o wiele pewniejsza z języka angielskiego. Pani Daria ma super podejście i podczas lekcji jest przyjazna atmosfera.

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2020

Szczerze polecam zajęcia z Panią Darią. Zapisałam się kilka miesięcy temu po tygodniu oczekiwania na wolne miejsce. Nie zawiodłam się, lekcje są na bardzo wysokim poziomie organizacyjnym. Uczeń co miesiąc otrzymuje szczegółowy plan nauczania. Kolejnym atutem jest użycie innowacyjnych, interaktywnych metod oraz najlepszych narzędzi na rynku. Materiały zaprojektowane i dostosowane do ucznia. Bardzo praktyczne podejście, ciekawe konwersacje. Miałam bardzo duży problem z mówieniem, w tym momencie czuję się o wiele pewniej. Oczywiście jeszcze sporo pracy przede mną.

avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2020

Wspaniałe zajęcia,super organizajca i planie zaangażowanie Pani Darii.
Na luzie I bez stresu,gorąco polceam
Zwłaszcza maturzystom ;D

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2020

Polecam wszystkim naukę języka angielskiego z Darią! Lekcje są zawsze doskonale przygotowane, a co najważniejsze, są bardzo ciekawe i po 60 minutach ma się ochotę na więcej :) Po każdej lekcji wychodzę bardzo zadowolona i przede wszystkim czuję, że czegoś się nauczyłam! Jeśli ktoś z Was szuka nauczyciela z pasją, który dostosowuje zajęcia do poziomu i potrzeb ucznia, robi to nieszablonowo i w przyjemnej atmosferze - z całego serca polecam Darię!

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 grudnia 2019

Lepiej trafić nie można! Bardzo przyjazna atmosfera, która sprzyja nauce. Polecam jak najbardziej!!

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2019

Zdecydowanie polecam. Atmosfera na zajęciach świetna, wiedza ogromna. Z taką pasją do nauczania języka nie spotkałem się nigdy. Dodatkowe materiały, lekcje przygotowane wzorowo, innowacyjne metody nauczania - to miejsce to kompletna droga nauki języka angielskiego. Szczerze polecam!

avatar
Julka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2019

Najlepsza nauczycielka angielskiego na jaką tylko można trafić. Wszystkie lekcje są skrupulatnie przygotowane, a na każde pytanie uzyskuje odpowiedź . Polecam gorąco !!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.