Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Kraków

Maciej Polak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/511 opinii
Dla użytkownika Maciej Polak

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  Nie dodano
  Kursy i szkolenia
  Nie dodano
  Doświadczenie
  Nie dodano

  Ostatnie opinie


  wystawiono opinii: 11
  avatar
  Mama bliźniaczek
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  5 listopada 2018

  Serdecznie polecam Pana Macieja ! Wspaniały korepetytor: cierpliwy , zawsze przygotowany do lekcji i uśmiechnięty. Córki bardzo poprawiły oceny z biologii i zdały do wymarzonego liceum :). Dziękujemy.

  avatar
  Piotrek
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  21 maja 2017

  Bardzo polecam , widać że wiedzę jaką trzeba miec w liceum , ma w malym palcu ( jak rowniez material znacznie wykraczajacy) , potrafi przekazac ją w sposob prosty i logiczny sposob. Z zajęć jestem bardzo zadowolony i mysle ze kazdy kto sie zdecyduje nie bedzie tego zalowal

  avatar
  Anna
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  2 stycznia 2017

  Serdecznie polecam, przemiła atmosfera, dzięki Maćkowi dużo z zagadnień z zakresu biologii stała się niesamowicie zrozumiała. Naprawdę polecam, świetny nauczyciel!

  avatar
  Kacper i Marta
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  28 sierpnia 2016

  Mieliśmy przyjemność mieć z Maćkiem korepetycje praktycznie przez cały poprzedni rok. Przede wszystkim perfekcyjnie zna on podstawę programową i uczy jedynie tego, co będzie wymagane na maturze. Nie marnowaliśmy ani chwili na rzeczy, które nie będą nam potrzebne.
  Każda lekcja była rzetelnie przygotowana, a Maciek nawet najtrudniejsze rzeczy był w stanie z łatwością wytłumaczyć, korzystając z tego różnorodnych narzędzi.. Dzięki jego zainteresowaniu uczniem oraz różnym pomocom naukowym jego lekcje były produktywne i bardzo angażujące.
  Należy także docenić jego wysoki poziom organizacji oraz sprawne stworzenie kalendarza zajęć w taki sposób, aby zdążyć nauczyć się wszystkiego w trakcie kilku miesięcy i zdążyć jeszcze to przećwiczyć i powtórzyć.

  Niesamowita jakość edukacji, w niesamowitej cenie. Z całego serca polecamy.

  avatar
  Martyna
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  16 maja 2016

  Bardzo polecam Maćka na korepetytora, mówi prostym językiem i zaznacza rzeczy, które uczeń musi koniecznie wiedzieć. Ponadto lekcje prowadzone przez internet są bardzo wygodne i równie efektywne co te prowadzone osobiście :)

  avatar
  Zuza
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  8 maja 2016

  Inteligentny, kompetentny, błyskotliwy człowiek posiadający bardzo szeroki zakres wiedzy. Świetnie tłumaczy, niejednokrotnie wspomina o informacjach nieuwzględnionych w podręcznikach, a których zapamiętanie jest bardzo łatwe i umożliwia o wiele szybsze oraz dokładniejsze zrozumienie danego zakresu materiału. Faktycznie rozumie na czym polega treść przekazywanych przez niego wiadomości (w szkołach różnie to bywa) Ponadto przyjemniejszą pracę z biologią warunkuje jego świetny ton głosu, którym od samego początku byłam oczarowana. :) Moim zdaniem to najlepszy znawca biologii!

  avatar
  Magda
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  20 stycznia 2016

  Maciek to naprawdę świetny korepetytor. Wytłumaczył mi bardzo dużo rzeczy, których sama niebardzo mogłam zrozumieć. Zależy mu na tym, aby osoba, której tłumaczy dobrze zrozumiała materiał. Opowiada bardzo ciekawie i zrozumiale. Zdecydowanie polecam Maćka jako korepetytora, ponieważ ma dużą wiedzę i potrafi ją świetnie przekazać.

  avatar
  Kacper
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  28 sierpnia 2015

  Maciek jest świetnym korepetytorem, ma wielką wiedzę i widać, że robi to z pasją. Polecam każdemu kto szuka korepetytora!

  avatar
  Anna
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  17 sierpnia 2015

  Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że Maciek jako korepetytor zasługuje na pięć z plusem! Począwszy od przekazywanej wiedzy po atmosferę podczas zajęć. Wybrane zagadnienia omówił w sposób przystępny i zrozumiały. Maciek ma bardzo dobry kontakt z uczniem dzięki czemu nie musiałam się krępować i moja nieśmiałość nie przeszkadzała. Rzetelny i wyrozumiały! Zdecydowanie polecam!

  avatar
  Olga
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  9 maja 2015

  Maciek przekazuje informacje w taki sposób, aby omawiane zagadnienia były doskonale zrozumiane przez ucznia (co jest bardzo ważne przy zadaniach maturalnych), a nie tylko nauczone na pamięć. Przerobiliśmy w kilka lekcji całą fizjologię człowieka i bardzo pomogło mi to na tegorocznej maturze, właściwie nic mnie nie zaskoczyło z tego działu. Maciek zna dokładnie podstawę programową, zawsze sprawdza czy wszystkie wypisane w niej zagadnienia zostały omówione. Zajęcie prowadzone są w miłej atmosferze, do tego bardzo profesjonalnie. Żaden nauczyciel tak dobrze nie umiał mi tłumaczyć biologii. Naprawdę polecam!

  avatar
  Ewa
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  3 maja 2015

  Serdecznie polecam Maćka (na 'pana' się nie zgadza) jako korepetytora. Zrobliśmy powtórki z fizjologii człowieka oraz z fizjologii roślin i powiem jedno - nigdy nie uczestniczyłam w tak dużo dających zajęciach. Nie dość, że przebiegają w przyjemnej atmosferze, to naprawdę odczuwam, że intensywnie pracujemy - zajęcia miały formę rozmowy między mną a Maćkiem, w której on starał się naprowadzać mnie na istotne problemy i często sama dochodziłam do wniosków, które potem wyczytałam w podręczniku. Nie mówiąc już o tym, że wszystko co omawialiśmy, robiliśmy w oparciu o aktualną podstawę programową z biologii, więc nie było mowy, żeby czegokolwiek pominąć... po prostu RE-WE-LA-CJA. Polecam z całą odpowiedzialnością.

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.