Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Gdynia
Rumia
Gdańsk
Filozofia50 / 60 min

Sebastian

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Serdecznie zapraszam na lekcje filozofii i języka polskiego w bieżącym roku szkolnym 2019/20. Jestem absolwentem filozofii UMK oraz doktorantem filologii polskiej UG z 7-letnią praktyką pedagogiczną. Posiadam doświadczenie w nauczaniu na wszystkich szczeblach edukacji. Oferuję pomoc w nauce do testu gimnazjalisty, egzaminu ósmoklasisty, matury z filozofii, w przygotowaniu do olimpiady przedmiotowej, jak również studentom w trakcie sesji egzaminacyjnej z filozofii.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2018

2 dni do egzaminu z Historii filozofii na Uniwersytecie Gdańskim. Sytuacja dramatyczna. Jedno co wiem, to że nic nie wiem. Pan Sebastian przyszedł na parę godzin, nie dość że usystematyzował coś co tam wiedziałem, to jeszcze wizjonersko przewidział jakie mogą być pytania i czego się jeszcze mam nauczyć.(temat był naprawdę obszerny). Dostałem 4 Prawdziwy fascynat i profesjonalista. I choć nie ma brody to ma mega wiedzę, prawdziwy filozof. Naprawdę polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.