Ostatnia aktywność:
23 dni temu
 
Online
Gdynia
Wejherowo
Reda
Rumia
Sopot
Gdańsk
Puck
Muzyka120 / 60 min

Marta Szefke

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/522 opinie

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Witaj!

Przyprowadził Cię tu zapewne jeden z poniższych powodów:
- uwielbiasz śpiewać i chcesz rozwijać swoją pasję,
- jesteś wokalistą i chcesz poprawić swój warsztat,
- zdajesz na studia muzyczne lub aktorskie,
- chcesz pilnie przygotować utwór (konkurs/casting/specjalna okazja), 
- przygotowujesz się do sesji nagraniowej w studio,
- jesteś chórzystą i myślisz o indywidualnych zajęciach z emisji głosu,
- masz milion innych powodów, by otworzyć się na odkrywanie możliwości Twojego głosu.

Zapraszam Cię zatem na moje zajęcia, bo tym wszystkim właśnie zajmuję się na co dzień! (I kocham tę robotę! :) )

Już od 10 lat uczę prawidłowej emisji głosu oraz śpiewu. Pracuję nad głosem zarówno z osobami, które zaczynają od zupełnych podstaw, jak i z aktywnymi wokalistami, również z chórami/zespołami wokalnymi (warsztaty, lekcje indywidualne). Jestem również aktywnym muzykiem z doświadczeniem i studyjnym, tworzę projekty pod własnym nazwiskiem, także z autorskim repertuarem.

Jestem absolwentką wokalistyki jazzowej, edukacji muzycznej, kursu Stowarzyszenia Wokalistów MIX – Pedagogika wokalna XX wieku, wciąż się kształcę. Uczę zgodnie z najnowszą, holistyczną wiedzą na temat głosu, korzystając z nowoczesnych technik wokalnych (flow, mix). Wiedzę i umiejętności nabywałam pod kierunkiem najlepszych trenerów i szkoleniowców w Polsce - na warsztatach, szkoleniach czy indywidualnych lekcjach - m.in. Pauliny Kujawskiej, Dominiki Płonki, Piotra Markowskiego, Magdy Sekuły; na międzynarodowych seminariach i konferencjach od światowych autorytetów – m.in. dr Huberta Noé, Rocio Guitard, Kim Chandler, Deana Kaelina, Ingo Titze, Janice Chapman, a także na szkoleniach logopedycznych i webinarach z dziedzin związanych z pracą ciała.

Zero stresu - nie oceniam, a staram się diagnozować, żeby pomóc Ci odnaleźć pełne, naturalne brzmienie Twojego głosu i komfort podczas śpiewu. Celem moich zajęć jest byś prowadził głos w sposób zdrowy, swobodny i świadomy. Pracujemy nad emisją, rozwijaniem słuchu, dobieram repertuar, który rozwinie Cię technicznie oraz interpretatorsko. Na zajęciach uczymy się również pracy z mikrofonem i z akompaniamentem. Oferuję także dodatkową możliwość przygotowania podkładu fortepianowego, a także nagrania piosenki w warunkach domowego studio nagraniowego. 

Zajęcia stacjonarne odbywają się w GDYNI DĄBROWIE . NIE DOJEŻDŻAM do ucznia.

Pracuję również w trybie online.

tel. 604 143 566

Długość i koszt lekcji - 120 zł/ 60 min., 170 zł/ 90 min.
100 zł/ 45 min.

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 22
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2022

Marta jest bardzo zaangażowanym i empatycznym trenerem głosu. Holistycznie podchodzi do całego procesu kształcenia i rozwoju głosu. Zwraca ogromną uwagę na to, aby śpiewanie było zdrowe dla strun głosowych i nie było wysiłkiem. Ćwiczenia na bieżąco dostosowuje do poziomu i możliwości głosowych. Wszystko obrazowo tłumaczy i pokazuje na sobie. Lekcje z Martą są dla mnie nie tylko oderwaniem od codziennej rzeczywistości, ale też wielką przyjemnością i motywacją do dalszego rozwoju. Polecam i dużym, i małym!

avatar
Nina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2022

Pani Marta jest cudownym nauczycielem- jest ciepła, uprzejma, poświęca czas by poznać potrzeby i umiejętności każdego ucznia. Rozpoznaje problemy z wędzidełkami, napięciami mięśniowymi czy zgryzem jak mistrz, dodatkowo jest doskonałą wokalistką. Naprawdę trafi do każdego i ze wszystkim pomoże. Polecam z całego serca!!!!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2021

Szukałam nauczyciela śpiewu dla mojej córki. Na Panią Martę trafiłam przypadkiem, może „zwabiona”pozytywnymi opiniami… No i się nie zawiodłam. Kiedy na pierwszym spotkaniu usłyszałam jakie dźwięki ta Dziewczyna potrafi wydobywać, wiedziałam ze musi być dobrze.
Pani Marta jest bardzo ciepłą osobą. Bardzo profesjonalnie podchodzi do zajęć. Daje z siebie 100% i tego samego wymaga od ucznia. Zajęcia z Panią Martą to nie tylko odśpiewanie piosenki, ale praca nad dykcją, ćwiczenia logopedyczne. Jest bardzo skrupulatna, zwraca uwagę na każdy dźwięk. Zaraża pasją do muzyki. Moja córka przez rok zrobiła olbrzymie postępy w śpiewaniu. Zawsze chętnie idzie na zajęcia i wychodzi z uśmiechem na twarzy.
Pani Marta jest czynnym muzykiem, koncertuje, pisze, wydaje płyty. Dla uczniów jest wzorem do naśladowania.
Jeśli chcesz się uczyć lub rozwijać swój talent pod okiem profesjonalisty, to z całego serca polecam PANIĄ MARTĘ!!!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2021

Chodzę na zajęcia do Marty od roku i zrobiłem w tym czasie bardzo duże postępy. Marta podchodzi do śpiewania holistycznie i zawsze dokładnie bada czynniki, które mogą mieć wpływ na nasz głos. Dzięki temu zacząłem wyzbywać się złych nawyków i śpiewać w zdrowszy i bardziej świadomy sposób. Podczas naszych spotkań nie tylko uczę się śpiewać, ale również dowiaduję się cennych rzeczy dotyczących funkcjonowania mojego organizmu, co ma ogromny wpływ na jakość głosu. Marta jest nauczycielką skrupulatną i wymagającą dzięki czemu zawsze pracujemy nad problemami aż do skutku. Nigdy nie odpuszcza! Polecam każdemu :)

avatar
P
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2020

Pani Marta jest wykształconym muzykiem i wspaniałą nauczycielką śpiewu. Uczy jak wydobyć naturalny, prawdziwy głos w zdrowy, przyjemny i świadomy sposób. Na zajęciach w miłej atmosferze pracujemy nad prawidłową emisją głosu nie tylko przy pomocy ćwiczeń, ale również podczas śpiewania piosenek. Lekcje zawsze są dostosowane do potrzeb i możliwości ucznia. Każdy otrzyma indywidualną pomoc w rozwiązaniu wszelkich trudności związanych z emisją głosu. Pani Marta ma mnóstwo wspaniałych pomysłów, potrafi świetnie dobrać repertuar, jest zawsze serdeczna i wyrozumiała. Jestem bardziej świadoma swojego głosu, bardzo zadowolona z postępu i z pewnością będę kontynuować naukę z Panią Martą! Gorąco zachęcam wszystkich.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2020

Szukając nauczycieli śpiewu znalazłem Panią Martę. Zachęciło mnie jej doświadczenie oraz fakt że jest czynną wokalistką. Wybór Pani Marty to strzał w dziesiątkę! Jak nikt inny potrafi wprowadzić luźną atmosferę oraz kompleksowo poprowadzić ucznia dopasowując do niego odpowiednie ćwiczenia co w rezultacie daje szybki postęp w nauce! Na każdych zajęciach oprócz ćwiczeń, realizowany jest również wybrany przez ucznia utwór co daje ogromną radość z lekcji, motywację i chęć do pracy! Po 15 lekcjach jestem bardzo zadowolony z progressu i z pewnością będę kontynuował naukę z Panią Martą! POLECAM!

avatar
Nina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2020

Do Pani Marty trafiłam z myślą o kierowaniu swojej przyszłości w stronę muzyczno-teatralną.
Przyszłam tam z małym marzeniem, podobno talentem wokalnym, ale bez żadnych podstaw związanych z poprawnym śpiewaniem. A strach śpiewania nawet przed rodzinną mi w tym nie pomagał. U Pani Marty Szefke nauczyłam się poprawnie wydobywać swój głos, dowiedziałam się jak udoskonalać technicznie partie ciała, które są niezbędne w profesjonalnym śpiewaniu. Po ponad roku zajęć znacznie polepszyłam swój głos, śpiewanie wśród obcych nie przychodzi mi już z takim trudem jak kiedyś, a ja uwierzyłam w siebie, a dzięki miłej atmosferze i ciepłej osobie jaką jest Pani Marta aż chciało przychodzić się na zajęcia :)

avatar
Elena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2020

Zajęcia wokalowe z Martą - to są moje ulubione godziny w tygodniu. Zawsze jak wychodzę z zajęcia odczuwam poprostu moc do wszystkiego i pewność w tym, że niedługo będę śpiewała jako prawdziwa wokalistka. Marta potrafi nie tylko nauczyć wszystkiemu, co wie i umie sama (a tego jest baaaaardzo dużo), a jeszcze zrobić to lekko, przyjemnie i pozytywnie. Polecam serdecznie!

avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2019

Pani Marta to świetna nauczycielka śpiewu. Cudowne jest to, że oprócz wzorowej edukacji dostaniecie ogrom motywacji i siły do działania.
Naprawdę polecam, zajęcia zawsze przebiegały w przemiłej atmosferze.
Co więcej, lekcje były przystosowane do moich potrzeb, czyli przygotowanie do muzycznej szkoły wyższej.
Nie będzie problemu z dostosowaniem godzin, nawet jeśli dojeżdżacie z daleka tak jak ja. Otrzymacie wszystko czego potrzebujecie i bonus wyrozumiałości wraz z uśmiechem.

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2019

Lekcje z Martą dają ogromny progres. Uczy różnymi metodami tak, by osiągnąć cel z jakim się przyszło. Bardzo skrupulatnie wyłapuje braki i je koryguje pokazując w jaki sposób należy się poprawić. Sama stale się dokształca i przemyca nowe techniki i porady aby emisja głosu była na wysokim, jak nie najwyższym poziomie. Bardzo polecam

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2019

Nie moglem sobue wyobrazic lepszego nauczyciela spiewu. Nie dosc, ze Pani Marta ma obszerna wiedze o tym jak spiewac, to rowniez dobrze wie jak tego uczyc, co w polaczeniu ze szczerym zaangazowaniem w zajecia powoduje szybkie postepy i motywacje do dalszej nauki, co jest wazne szczegolnie dla poczatkujacych. Zaliczam sie do tej wlasnie grupy i musze przyznac, ze mile zaskakuje mnie to, ile wiem i umiem po raptem 10 zajeciach, startujac kompletnie od zera.
Zdecydowanie polecam!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2018

Polecam osobom w każdym wieku, które tak jak ja zawsze marzyły o tym, by rozwijać swoje umiejętności wokalne (ale jak to bywa, nie było czasu/ okazji...) i przy okazji poprawić emisję głosu. Na zajęciach łączyłyśmy przyjemne z pożytecznym - już po dwóch miesiącach czuję postęp i jestem bardziej świadoma swojego głosu i tego co i jak z nim mogę robić. ;)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2018

Dziękuje pani Marcie za wprowadzenie mnie w świat muzyki.
Zajęcia u pani Marty, odbywają się w spokojnej i bezstresowej atmosferze,
o czym wielokrotnie się przekonałam. Dobór repertuaru czy ćwiczenia
z emisji głosu, dykcji, dobiera do możliwości uczniów – dla każdego znajdzie coś odpowiedniego. Doceniam za cierpliwość, profesjonalizm i pasję, z którą dzieli się z innymi.
Polecam, bo warto!!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2018

Bardzo fajne , dobrze poprowadzone zajęcia . Miła atmosfera podczas lekcji i pełen prfosjonalizm. Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2017

Pełna profeska - Pani Marta robi kawał dobrej roboty a praca z nią to czysta przyjemność. Polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2015

Serdecznie polecam Panią Martę! To rzetelna, elastyczna i otwarta dla ucznia nauczycielka śpiewu. Lekcje przebiegają w bardzo miłej atmosferze, a ćwiczenia na zajęciach dostosowywane są indywidualnie w zależności od umiejętności ucznia. Profesjonalizm w 100 procentach!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2015

Bardzo kompetentna nauczycielka śpiewu, potrafiąca przekazać wiedzę. Podczas spotkań z nią wiele zyskałam za niewielką cenę. Gorąco polecam.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2015

Pani Marta do każdego ucznia podchodzi indywidualnie, dostosowuje ćwiczenia do umiejętności i problemów. Na zajęciach panuje świetna atmosfera, aż chce sie śpiewać. Nie ma lepszej nauczycielki, polecam zarówno dla tych co juz śpiewają jak i tych co chcieliby zacząć - nie ma na co czekać!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2015

Polecam w 100%, lekcje prowadzone bardzo profesjonalnie i rzetelnie. Świetna atmosfera na lekcjach.

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2014

Pani Marta bardzo sympatyczna, prowadzi zajęcia w przyjemnej i miłej atmosferze.

avatar
Ireneusz K.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2012

Miła przyjemna atmosfera nauki

avatar
Ireneusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2012

Doskonała

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.