Aleksander Strzeboński

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Kraków
Mogilany

O mnie

Jestem studentem pierwszego roku elektroniki i telekomunikacji na AGH, absolwentem II LO w Krakowie, klasy M+. Jestem laureatem I stopnia diamentowego indeksu AGH w dziedzinie matematyki, laureatem III stopnia diamentowego indeksu AGH w dziedzinie fizyki, dwukrotnym uczestnikiem drugiego etapu Olimpiady Matematycznej, laureatem Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego. Moje wyniki matur z 2018 roku to: 100% z matematyki podstawowej, 94% z matematyki rozszerzonej, 85% z fizyki rozszerzonej.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.