Szkoła Języków Obcych PERFEKT-OK Al.Mickiewicza 15a (przy starym centralu)

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Łódź

O mnie

Wakacyjne kkursy już od lipca !!!Przygoda z kursami językowymi to wspaniała możliwość na poszerzenie wiedzy. 

Same plusy. Poznając nowych sympatycznych przyjaciół inwestujesz w Siebie, rozwijasz nowe umiejętności, poznajesz historię, kulturę i zwyczaje poszczególnych narodów. W krótkim czasie zauważasz, że swobodne porozumiewanie się w danym języku sprawia Ci ogromną przyjemność. Wybierz się z nami na wyprawę, która odmieni Twoje życie.

Specyfika kursów wakacyjnych: zajęcia z wykorzystaniem metody komunikatywnej pozwalającej na szybki rozwój  języka funkcjonalnego i przyswajanie wiedzy na czterech poziomach zaawansowania. Stała opieka metodyczna. Bezpłatne konsultacje. Bezpłatne testy kwalifikacyjne. Zajęcia w godzinach porannych, popołudniowych oraz wieczornych.Od kilkunastu lat stosujemy metodę flexi time co pozwala słuchaczom na wybór odpowiednich dla siebie dni i godzin.Proponujemy trzy opcje zajęć:Dwa razy w tygodniu (6 godzin tygodniowo) – kurs 27 godzinny

Trzy razy w tygodniu (9 godziny tygodniowo) – kurs 36 godzinny

Cztery razy w tygodniu ( 12 godzin tygodniowo) – kurs 48 godzinny

Kurs trwa jeden miesiąc od lipca 2017 do sierpnia 2017. Naukę można kontynuować w kolejnych miesiacach: sierpień i wrzesień.Materiały dydaktyczne bezpłatne.ZAPRASZAMY SERDECZNIE!Szczegóły  dotyczące poszczególnych języków na podstronachDecydując się na naukę dwóch języków:KURS DRUGIEGO JĘZYKA 50% TANIEJKURSY JĘZYKA POLSKIEGO DLA OBCOKRAJOWCÓW NA RÓŻNYCH POZIOMACH ZAAWANSOWANIAAn intensive course of Polish for foreigners starts in July 2017 INTENSYWNY KURS JĘZYKA POLSKIEGO DLA OBCOKRAJOWCÓWOFERUJEMY KURSY PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINU Z JĘZYKA POLSKIEGO WYMAGANEGO PRZY STARANIU SIĘ O POLSKIE OBYWATELSTWOW OFERCIE POSIADAMY ODRĘBNE GRUPY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY GIMNAZJALNEJ

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.