Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
Online
Warszawa (Wilanów +1)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka70 / 60 min

Janusz

Opis ogłoszenia

 KOREPETYCJE ONLINE Witam.Mam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu matematyki w szkole a także udzielając korepetycji, również online. Nauczanie online polega na tym że będziesz miał obraz na  tablicy elektronicznej  na swoim komputerze  , a rozmowa jest przez skype. Zapewniam pomoc :
- w przygotowaniu do matury rozszerzonej i podstawowej,
- w przygotowaniu do egzaminu w szkole podstawowej i gimnazjum
- w opanowaniu bieżącego materiału w każdym zakresiew
- przygotowaniu studentów do egzaminu
 Jestem ceniony za cierpliwe , jasne i zrozumiałe dla uczniów przekazywanie wiedzy, miłą atmosferę na lekcjach. Umiejętnie kształtuję w uczniach samodzielność myślenia. Dzięki mojej metodzie nauczania uczeń szybko nabywa umiejętności rozwiązywania problemów matematycznych i przekonanie że matematyka może być łatwa i przyjemna. Na podstawie mojego doświadczenia w pracy wiem że każdy uczeń jest zdolny bardzo dobrze nauczyć się matematyki. Duże braki i zaległości ucznia nie są dla mnie problemem, są natomiast pasjonującym wyzwaniem, aby uczeń cieszył się osiągnięciami w nauce. Jest także możliwość nauczania on-line . Zajęcia odbywają się  w Wilanowie. Tel 603-440-156

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1982 - 06.1988
Uniwersytet Warszawski
Magister
Matematyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.