Joanna Żabko

Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
Komorniki
Luboń
Wiry

Opis ogłoszenia

Inwestowanie w naukę języka obcego to inwestowanie w lepszą przyszłość! Udzielę korepetycji z języka niemieckiego  dzieciom w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Z wykształcenia jestem germanistką. Na co dzień pracuję z niemieckim klientami w jednej ze znanych korporacji. Ukończyłam trzy szkoły wyższe ze specjalizacją: język niemiecki (ostatnia to Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu). Sporo czasu spędziłam także w Niemczech, gdzie mieszkałam i pracowałam, więc poznałam język niemiecki także od tej nieformalnej, bardziej potocznej strony.W stopniu zaawansowanych władam także językiem angielskim , więc chętnie pomogę także w tej dziedzinie. Mam doświadczenie w pracy w dziećmi (wykształcenie pedagogiczne), więc chętnie podejmę się nauczania najmłodszych.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.