Joanna Zdasiuk

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Białystok

Opis ogłoszenia

Dzień dobry! Jestem absolwentką filologi wschodniosłowiańskiej oraz filologii rosyjskiej i chętni udzielę korepetycji zarówno dzieciom, młodzieży jak i osobom dorosłym. Pomogę w przygotowaniu do matury.
Zapraszam na zajęcia z języka rosyjskiego ogólnego ale nie tylko. Wszystkie poziomy, konwersacje w języku rosyjskim. Praktyka współczesnego języka codziennego, poprawnej wymowy, czytania,prowadzenia rozmowy, opisywania sytuacji z życia codziennego.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Dowolne

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.