Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Kraków
Warszawa
Lublin
Poznań
Wrocław
Katowice
Bydgoszcz

Opis ogłoszenia

Jesteśmy grupą doktorantów z politechnik oraz uniwersytetów - każdy z nas zajmuje się inną grupą przedmiotów, dzięki czemu masz pewność, że zostaniesz profesjonalnie obsłużony. Specjalizujemy się przede wszystkim w przedmiotach wykładanych na Politechnikach takich jak: analiza matematyczna, mechanika, elektronika, elektrotechnika, fizyka, techniki wytwarzania, algebra, podstawy konstrukcji maszyn, wytrzymałość materiałów i wiele innych. Napisz do nas, a my postaramy się Ci pomóc :)
Ceny uzależnione od rodzaju korepetycji/czasu. Dysponujemy ogromem zadań i testów, które są przydatne w nauce i sprawdzą twoje umiejętności po naszych korepetycjach. Tworzymy prezentacje w stylu etrapeza.

PS. Prosimy o kontakt osoby zdecydowane - szanujmy się wzajemnie i swój czas.

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
12 grudnia 2016

UWAGA OSZUŚCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Proszą o przelew z góry.Po zaksięgownaiu sę środków kontakt sie urywa.Nie otrzymałam ani projektu ani zwrotu przelewu.Sprawa juz została przekazana do odpowiednich organów ścigania.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.