Ostatnia aktywność:
27 dni temu
 
Katowice
Sosnowiec
Dąbrowa Górnicza
Jaworzno
Będzin
Bytom
Mysłowice
Czeladź
Biologia70 / 60 min

Dawid

Opis ogłoszenia

BIOLOGIA/CHEMIA korepetycje
(gimnazjum, szkoła średnia, studia)

Sukces to nie przypadek to wynik ciężkiej pracy, nauki i poświęcenia. Chcesz go osiągnąć? Nic prostszego. Dzięki Twojemu zaangażowaniu, sumiennej pracy i mojej pomocy z łatwością spełnisz swoje marzenia a wszystkie uczelnie w kraju staną przed Tobą otworem. Wszystkie kierunki medyczne/chemia/biologia… żaden problem, dzięki mojej rzetelności, cierpliwości i indywidualnemu podejściu do każdego z uczniów, każdy cel bedzie w Twoim zasięgu.

Kilka faktów o mnie:
-jestem studentem 6 roku, wydziału lekarskiego w Katowicach
-studiowałem chemie środowiska
-chemia i biologia to moja pasja

Do matury zostało mnóstwo czasu, przed nami kilka miesięcy ciężkiej pracy. Nie czekaj! Weź sprawy w swoje ręce. Mi się udało, Tobie przy mojej pomocy też się uda!
Godzina korepetycji- 70 złotych.
_Serdecznie zapraszam! 
Zapraszam również na korepetycje przez Skype!_

799 143 872 nr kontaktowy

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.