Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Nauka języka rosyjskiego przez Skype z Native Speaker

Jeśli potrzebujesz korepetycji, lub po prostu chciałbyś nauczyć się języka rosyjskiego to zapraszam cię do kontaktu.

Nie ma znaczenia czy jesteś uczniem, biznesmenem czy po prostu Rosja to dla ciebie cel podróży turystycznych. Damy ci dokładnie taką wiedzę jakiej potrzebujesz.

Czy można nam zaufać? Zaufało nam już tysiące klientów. Tą formę nauki języków obcych prowadzimy od 2009 roku. Wszyscy nauczyciele posiadają odpowiednie kompetencje oraz są pod opieką metodyka co gwarantuje wysoki poziom usług oraz daje gwarancje twojego zadowolenia.

Na co możesz liczyć? - Jeśli szukasz interesującego i skutecznego sposobu na szybką naukę języka rosyjskiego to dobrze trafiłeś. Darmowa lekcję próbna zapozna cię z naszym pomysłem na skuteczną i szybką naukę. Przekonaj się, że nauka rosyjskiego jest wspaniałym i trafnym sposobem na poprawienie własnych zdolności komunikacyjnych. Decydując się na tą metodę nauki języka rosyjskiego online z naszą firmą przekonasz się, że czas, który poświęcisz na edukację będzie tak naprawdę czasem poświęconym na rozrywkę i zabawę. Każde zajęcia są niepowtarzalne i nieszablonowe. Nasi nauczyciele dołożą wszelkich starań, by każda minuta zajęć była efektywnie wykorzystana.

Jak wygląda rozpoczęcie współpracy z nami w ramach nauki języka rosyjskiego?
Po skontaktowaniu się z nami zostaniesz poproszony o wypełnienie krótkiego formularza, który pozwoli nam bliżej zapoznać się z twoimi potrzebami, oraz na podstawie podanych nam informacji zostanie ci przydzielony nauczyciel, o ile sam nie zasugerujesz któregoś nauczyciela, który z nami współpracuje.

W ciągu 24h od wypełnienia formularza skontaktuje się z tobą nauczyciel w celu omówienia dalszej współpracy oraz wybrania terminu darmowej lekcji próbnej.
Jest to w pełni darmowa, nie zobowiązująca lekcja próbna.

Na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT.

*Wszystkie poziomy zaawansowania;
*Przygotowanie do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych, certyfikacyjnych etc.

tel. 667 237 710

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 20:00
Wtorek15:00 - 20:00
Środa
Czwartek15:00 - 20:00
Piątek15:00 - 20:00
Sobota12:00 - 18:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.