Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Otwock
Karczew
Warszawa (Falenica)
Józefów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam, jestem absolwentką nauczycielskiego kolegium języka niemieckiego i germanistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Posiadam tytuł magistra. Pracowałam przez rok w Niemczech szlifując język. Mam 5-letnie doświadczenie w pracy z uczniami szkoły podstawowej, gimnazjum i technikum. Mogę przygotować ucznia do matury, egzaminów a także poszerzyć wiedzę lub zacząć naukę od podstaw. Posiadam wiele materiałów pomocniczych. W swojej pracy każdego ucznia traktuję indywidualnie w zależności od jego potrzeb i braków które chce uzupełnić. Tłumaczę wszystko aż do pełnego zrozumienia. Nauka ludzi sprawia mi przyjemność co przekłada się na atmosferę na lekcjach.

Zapraszam serdecznie

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.